Nepřijde vám to slabé? Co si myslíte?

Anonymní
27.2.21 15:28

Nepřijde vám to slabé

Holky, 38, 39 a 40 DC. Není to slabé? Přijde mi, že to ani nesílí. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.2.21 15:29

Na kontrolu chci případně až na screening. Dřív mi to přijde zbytečné.

• Citovat
  • Nahlásit
9501
27.2.21 15:29

Záleží, kdy byla ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 15:33

@karkarka podle testu 2.2.

• Citovat
  • Nahlásit
34544
27.2.21 15:47

To vona sílí, no :nevim: ja teda mela taky slabe nesilici carky a tehotenstvi uplne cajk. Pripada mi, ze v tech testech uz neni zadna barva. Hele, nikam nespechej, objednej se k doktorovi, za 2 tydny by melo byt urcite srdce. Drzim palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9501
27.2.21 15:57
@Anonymní píše:
@karkarka podle testu 2.2.
Šla bych na kontrolu k doktorovi. Jestli byla fakt ovulace 2.2.tak už by na testu měly být dálnice.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 15:57

@PaníKadrnožková
Děkuju :srdce: já právě chtěla jít až na screening.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 15:58
@karkarka píše: Šla bych na kontrolu k doktorovi. Jestli byla fakt ovulace 2.2.tak už by na testu měly být dálnice.

Taky si myslím. Je to strašně málo.

• Citovat
  • Nahlásit
4065
27.2.21 16:08
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková
Děkuju :srdce: já právě chtěla jít až na screening.

To mi teda přijde jako úplná blbost. Alespoň 1× před screeningem jít musíš, aby se podívali, zda je plod vůbec v děloze, jak je starý aby věděl, kdy tě má objednat… Navíc se před chodí na krev a neobjednaji tě podle toho, co ty jim nadiktujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
27.2.21 16:10

Proc si delas opakovane test, prosim te? Vysel ti pozitivni, tak to dal nezkoumej a objednej se na sono :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4134
27.2.21 16:11

Až na screening?
A co odběry krve v 9. týdnu?
Je to samozřejmě tvoje věc, ale myslím, že by tě ještě před screeningem měl vidět tvůj gynekolog.
Jak píše karkarka - dle uváděné ovulace by čárky mohly být silnější. Ale jestli hlídáš ovulku jen podle testů, tak to klidně mohla být později. Tím bych se asi netrápila. Každopádně k dr bych šla dříve než až ve 13.týdnu na screening.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
27.2.21 16:17
@PaníKadrnožková píše:
To vona sílí, no :nevim: ja teda mela taky slabe nesilici carky a tehotenstvi uplne cajk. Pripada mi, ze v tech testech uz neni zadna barva. Hele, nikam nespechej, objednej se k doktorovi, za 2 tydny by melo byt urcite srdce. Drzim palce :mavam:

Já teda testovala tento mesic, stejnymi testy jako zakladatelka a v dobe MS jsem mela carku silnejsi nez tu kontrolni, takze barviva ty testy maji.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
27.2.21 16:20

Já teda byla na gynekologii 2× a to jsem teprve v 9. týdnu. A půjdu ještě na jednu a teprve až pak mám termín na screening.
Hlavně v 8. týdnu mi brala kontrolní odběry krve. A vůbec jsem i já byla jistější, protože mi vždy řekla, že je vše v pořádku.

Ty se stresuješ nesílící čárkou na TT, která ti stejně nic neřekne, ale chceš až na screening. Nepochopím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 17:50

U prvního těhu mi vzala krev v 11tt a 12tt jsem šla. Tak bych šla az ten 11tt. Mně přijde, že to odchází, když je to slabé. I kdybych měla ovulku o 5 dní dýl. Stejně by tam měla být dálnice. Tak tam nechci jít zbytečně. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 18:12

Tak asi jo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat