Jet, či nejet bez prcka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 00:36
Jet ci nejet bez prcka?

Ahoj, zdravim,
Mam dilema..Mam moznost jet s pritelem na jednodenni vylet do Nemecka lodi, odjezd v 5 rano, prijezd o pulnoci. Velmi rada bych jela,nebyla.jsem nikde min.3 roky vubec, no. vlastne i skoro dele..Vylet.by nam i prospel z hlediska toho, ze na sebe nemame.moc casu..Jenze hlavni problem je, ze resim, co s malym..16mesicu..Je to vylet bez deti,ani.by to nedal, tchyne je se svagrovou ochotna. hlidat, maly je na tchyni-babicku zvykly a ma ji rad.Sama se. nabidla. Jenze maly.neni moc zvykly.byt beze me, max parkrat na 3 hodiny ho.hlidala.moje mama, vic ne a opravdu max a parkrat..Navic je kojeny..rano, dopo, vecer, v noci. Neodstrikam nic.Ma normalne jidla.Mozna.by dal. UM. misto vecerniho. kojeni..a vlastne.by.nemel „jen“ranni predsnidanove, dopoledni. a. vecerni kojeni..nocni by.mel…Posledni.dny navic ma. zrejme. separacku…Pokud.by separacka. trvala, samozrejme. nejedu..ale jinak byste jely?Mam.to 50 na 50 zatim…Samozrejme,ze.bych musela. o nem.mit neustale zpravy co.dve hodiny treba..Napada.me.jeste vyzkouset parkrat „opusteni“,ze si nekam. odbehnu a.bude hldiat. tchyne..jestli to vydrzi…Kdyz to vemu tak, ze odectu jeho spani dopoledne…tak.by o tom „vedel“,ze tam nejsem cca 10.hodin urcite..plus pokud by se probral v obdobi spani…Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 30.03.19 01:15

Jela bych. Dala UM, brecet po tobe bude 15 minut, pak bude mit jiny zajmy :lol:

Lucie_Sx
Závislačka 3639 příspěvků 30.03.19 02:01

Nejela bych. To mimčo tě pořád potřebuje a čas s přítelem na sebe si můžete udělat i jinak jen třeba na odpoledne. Počkala bych 4 měsíce, zase to bude jinde a už pak podobné věci pomalu půjdou.

Viky211
Kecalka 243 příspěvků 30.03.19 04:14

Určitě bych jela, je to jen jeden den. V tomhle věku už to není miminko a podle mě vas rozhodne hledat nebude. Mám stejne starého syna, a v zápalu hrani ani nepostrehne, ze jsem odešla. Nedávno jsme zkusili poprvé hlídání i přes noc, vše úplně v pohodě, blbnul tam stejne jako doma, měl tam stejný režim, žádný problém. Jen s kojením neporadím.

Jana206
Nadpozemská drbna 27329 příspěvků 30.03.19 05:32

Pokud je kojeny a snáší blbě Tvoji nepřítomnost,nikam bych nejela.Jak usíná,pri kojení nebo bez?

Hodně Ti tady budou radit,ať jedes,ze uz to není mimimo. Ale podstatou je,ze je kojeny a v období separacni úzkosti není vhodné na sílu dítě opoustet. Já bych sve dítě takovému stresu nevystavila.

Jana206
Nadpozemská drbna 27329 příspěvků 30.03.19 05:36

K cemu Ti budou časté zprávy,kdyz budes mimo dosah a v pripade problémů se stejně nevratis :nevim:
Pro takoveho prcka,který je fixovany na jednu pečující osobu a není hlidany od miminka,je to zahul a rozhodne si na Tebe vzpomene.

andelka83
Generální žvanilka 20808 příspěvků 30.03.19 05:58

Staršího syna hlídala babička celý den v 15 měsících ( výlet do Vídně, brzy ráno tam a před půlnocí jsme byli zpátky), byl na ni zvyklý, hlídala u nás doma, takže byl ve svém. Už předtím několikrát ukládala ke spaní. Ale kojila jsem 13 měsíců, takže v době celodenního a nočního hlídání už ne. Takže jediný problém vidím v tom. Nicméně většinou prý starší kojenci ví že když tu máma není, mlíčko nebude, a den bez zvládnou. Bez náhrad. Mladšího syna hlídali v 16 měsících celý víkend, ale to už taky měsíc kojený nebyl. Dokud děti kojené byly, byla jsem s nimi. Zkusila bych to dopředu. Zda zvládne celý den a večer. Jo a během toho výletu a pak i víkendu jsem žádné zprávy neměla,ani nechtěla. Jde o to vypnout a odpočinout a užít si to. Když budeš co 2h duchem jinde,bude to na houby.

lucenka
Hvězda diskuse 35926 příspěvků 30.03.19 06:02

Kluka jsem ve 13 měsících nechala už na celý den a noc babičce. Ale nebyl vv5y době už kojený a na babičku byl zvyklý, i na ukládání ke spaní od ní. V tvém případě bych nejspíš nejela.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 30.03.19 06:31

No, nechávat hlídat jsi ho měla dřív, teď není zvyklej. Já bych jela, ani bych se nezamýšlela, ale moje dítě teda v 16m nebylo kojený, byla zvyklá bývat u babičky celý den od šesti měsíců. V tvým případě nevim no, asi bych seděla doma a byla smutná, že mě nenapadlo dřív, zvykat dítě na péči jiných lidí.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 30.03.19 06:33

Udělej to, jak to ty cítíš.

Nás malej byl od počátku docela pohodar a moje mamka hodně zaměřená na to, aby se partner neocitl na druhé koleji, takže chodíme od malička (2m) pryč. Nejdřív jen na hoďku dvě, v půl roce jsem byla pryč na víkend (ale půl hodky cesty autem, kdyby něco). Teď už můžu na víkend kamkoli, dyl jsme nezkoušeli.

Měla jsem tedy výhodu, že jsem zvládala odstrikavat (ale ty víkendy bez něj pro mě byly utrpení s nalitymi prsy, byť jsem odstrikavala i tam).

Malymu je teď 13 měsíců. Nebála bych se jet.

Ale v tvém případě, kdy neni maly zvykly a ještě separacka… Nešla bych do toho. Výlet bych si neužila, měla bych stres a kdyby něco, tak z Německa se nedostaneš…

Fonty
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 1 inzerát 30.03.19 06:37

To jsou zase kecy s tím zvykanim. Takhle maly děti si nezvyknou. Prostě buď jsou hlídací nebo jsou to zavislaci. Mam dva tak vim o čem mluvim. Starší 3,5 v klidu. Mladsi dva roky jeste beze mě nebyl. Já bych nejela protože bych si to stejně neuzila :nevim:

Pidulka1991
Závislačka 3380 příspěvků 30.03.19 07:07

Každy ti stejně řekne, jak to měl se svým dítětem. Tak můžu taky přispět. Dcerku jsem dala na víkend k babičce v jejich 18 měsících. Přežila to naprosto bez újmy a ani po nás nevzdechla… Kojena byla do dvou let a hodně…k babickam jezdí ráda, je na ně zvyklá (jsme u nich každý víkend).

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 30.03.19 07:08

@Fonty
Jasný, některý prvky nenavykneš a nedá se s tím nic moc dělat. Ale mám v okolí dost případů, kdy je to spíš o mámě - že to ani nezkusí. Píšu ze malej byl pohodar a zvládal to, kdyby to nešlo, tak by to holt nešlo.

Nikous12
Kecalka 264 příspěvků 30.03.19 07:27

Zalezi na prckovi… ja ho nechavala hlidat po 3h od mimina, pak kdyz uz byly prikrmy cele dny a po roce odstaveni kojeni sel pekne na noc a druhy den byl vysmaty ze zustat u nasich cely vikend tak to s nim nehne :lol: ale je na ne od mimina zvykly… myslim ze 16 mesicni to zvladne a ty uz bys to asi taky potrebovala 8o takze urcite vyraz :palec:

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 30.03.19 07:32

Nejela bych, jo,ani kvůli prckovi, co je ještě hodně kojený a má separačku, tak ani kvůli tchyni, která ho nikdy nehlídala a netuší, co udělá dítě bez prsa se separačkou bez mámy. Ani ty to nevíš. Může být v klidu nebo taky prořvat den. Některé děti jsou zvyklé, tak pohoda. Ty jsi dítě na navykání nenaučila, takže tohle mi přijde jako darda pro něj i pro tchyni.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama