Jezdí někdo na návštěvu vlakem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
7.7.22 11:19

Jezdí někdo na návštěvu vlakem

Ahoj chci se zeptat zda někdo jezdí na vyleti s ročním dítětem s vlakem za babičkou když není auto děkuji pepa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4080
7.7.22 11:21

Jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3504
7.7.22 11:23

Ano, dokonce jsem jezdila se 2 detmi a to jsou od sebe 15 mesicu. Ale ja s nimi porad nekde cestovala uz od narozeni a porad cestuji a to uz jim je 11 a 12. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
7.7.22 11:23

???
Jakože děti můžou do hromadné dopravy až úderem osmnactin?
Nebo vlakem jezdí jen socky a je to rizikové?
Občas mě tu některé dotazy dokážou dost překvapit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
7.7.22 11:27

Úplně normálně, záleží tedy na vzdálenosti. Cestu z Aše do Brna dítě asi nedá(nebo dá, ale s přestávkou na jídlo a hřiště v Praze třeba).My máme zkušenosti zatím s hodinovou cestou vlakem a tříhodinovou autem. Vlakem by zvládli i déle, ale zatím na to nedošlo. Myslím, že u nás je maximum 3 hodiny bez pauzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
7.7.22 11:28
@Bande píše:
Ahoj chci se zeptat zda někdo jezdí na vyleti s ročním dítětem s vlakem za babičkou když není auto děkuji pepa

Vlakem jezdíme často, s dítětem od mimina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.7.22 11:28

Moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.7.22 11:30

Já to mám z hradce králové do trutnova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.7.22 11:33

A jenom se zeptám jak ho tam máte v kočárku nebo nějaké popruh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26325
7.7.22 11:37

Rozhodně kočárek, uložíš do něj věci, když mimčo nebude chtít šlapat (co ujde roční? To je spíš za trest), do vlaku vždycky někdo pomůže.
Já jezdila takhle kolikrát za mojí babičkou, brala sem to jako zpestření, někdy autem, někdy vlakem, malej koukal, mašinky ho bavily, pohodička :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
7.7.22 11:42

Doporučuji jen zjistit jaký vlak to je.Do některých se kočár dává blbě(je to vysoko atd.),V takovém případě používám třeba manducu.Ale pokud jedu osobákem, tak s kočárem není problém. Jen naším městě často projíždí Krušnohor a i když má místa vyhrazená pro kola apod.,tak prostě to je vysoko a jeden to tam sám nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
7.7.22 11:43

Když není auto, tak jedině vrtulníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.7.22 11:44

To chapu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
7.7.22 11:48

No jasně…a kdy jindy, než když jsou děti malé a vlak je pro ně adrenalin :kytka:

Auta jsou dneska samozřejmost a já mám ráda, když maj děti pestrost, takže vlak, bus…všechno využíváme.
Horší je když babička nabalí výslužku a rodič pak tahá dítě a hromadu věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
7.7.22 11:58

Jezdívala jsem k rodičům sama se třema děckama několik let vlakem nebo k sestře taky. Když jsem měla děti malé. Vždycky jsem si počkala na ten nízký rychlík. V tom se přesouvá hezky i s kočárem. Jednu dobu jsme vozili v tašce sebou i jorkšíra malého.
Už se nám to nevyplatí. Takže jezdíme autem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat