Reklama

Jitrocelový sirup dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KristynaDun
Stálice 54 příspěvků 22.11.17 08:50
Jitrocelový sirup kolikrát?

Ahoj, včera nám Dr poradila na kašel Jitrocelý sirup tak jsme koupili dětský s mateří douškou a tak nejak nevim kolikrat denně. V pribalovém letáku je 1× od 1 roku (mala ma 2roky) ale to mi prijde na kašel málo :nevim: nebo opravdu jen 1× za den? Dekuji ;)

Reklama

Reakce:

bublinek
Kelišová 5010 příspěvků 22.11.17 09:02

Já dávám 2× denně, ale protože zapomenu a kdybych dávala později, bojím se, že by se moc holky nevyspaly, že by pořád kašlaly.

Na kašel mám vyzkoušená i Mišpulníkový sirup - mívají ho ve zdravých výživách.
A teď kapeme kalobu.

smudlinky
Závislačka 2516 příspěvků 360 inzerátů 22.11.17 09:07

Dávám 1× denně, nějak extra teda nezabírá. ted už nějaký čas dávám cibulový sirup ( dělají se vrstvy nakrájené cibule proložené cukrem do sklenice a uchovávají v chladu)Ten cibulový sirup mi přijde že pomáhá mnohem víc. + čaje na kašel, průdušky

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 22.11.17 09:11

Dávala jsem taky jedenkrát, ale upřímně řečeno to bylo tak nějak bez efektu :? Po dvou týdnech jsme najeli radši na Prospan, i když jsem chtěla jít spíš přírodní cestou.

bublinek
Kelišová 5010 příspěvků 22.11.17 11:46

Ještě jsem slyšela dobré zkušenosti s tymiánovým sirupem, lze připravit za minimální náklady doma.

bublinek
Kelišová 5010 příspěvků 22.11.17 11:49

http://milujemebylinky.cz/…anovy-sirup/

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 22.11.17 13:27

@bublinek to vypadá dost dobře, tymián mám venku, tak se na to vrhnu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >