Jitrocelový sirup dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KristynaDun
Povídálka 44 příspěvků 22.11.17 08:50
Jitrocelový sirup kolikrát?

Ahoj, včera nám Dr poradila na kašel Jitrocelý sirup tak jsme koupili dětský s mateří douškou a tak nejak nevim kolikrat denně. V pribalovém letáku je 1× od 1 roku (mala ma 2roky) ale to mi prijde na kašel málo :nevim: nebo opravdu jen 1× za den? Dekuji ;)

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4882 příspěvků 22.11.17 09:02

Já dávám 2× denně, ale protože zapomenu a kdybych dávala později, bojím se, že by se moc holky nevyspaly, že by pořád kašlaly.

Na kašel mám vyzkoušená i Mišpulníkový sirup - mívají ho ve zdravých výživách.
A teď kapeme kalobu.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 384 inzerátů 22.11.17 09:07

Dávám 1× denně, nějak extra teda nezabírá. ted už nějaký čas dávám cibulový sirup ( dělají se vrstvy nakrájené cibule proložené cukrem do sklenice a uchovávají v chladu)Ten cibulový sirup mi přijde že pomáhá mnohem víc. + čaje na kašel, průdušky

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 22.11.17 09:11

Dávala jsem taky jedenkrát, ale upřímně řečeno to bylo tak nějak bez efektu :? Po dvou týdnech jsme najeli radši na Prospan, i když jsem chtěla jít spíš přírodní cestou.

bublinek
Závislačka 4882 příspěvků 22.11.17 11:46

Ještě jsem slyšela dobré zkušenosti s tymiánovým sirupem, lze připravit za minimální náklady doma.

bublinek
Závislačka 4882 příspěvků 22.11.17 11:49

http://milujemebylinky.cz/…anovy-sirup/

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 22.11.17 13:27

@bublinek to vypadá dost dobře, tymián mám venku, tak se na to vrhnu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama