Jizva po císařském řezu

Anonymní
26.6.21 18:29

Jizva po cs

Dobrý den, jsem dva týdny po porodu císařským řezem a takto vypadá má jizva. Byla jsem na ušmiknutí uzlíků stehů u svého gynekologa. Doma jsem zjistila, že mi uprostřed ještě nějaký steh zbyl, čehož si zřejmě můj gynekolog nevšiml. Nevíte někdo co s tím dělat? Upadne to samo nebo se mám objednat znovu? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16139
26.6.21 18:38

Rovnou tam zajdi.
Ale je to divne, me vse odstranili v nemocnici tyden od operace pred propustenim domu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3537
26.6.21 19:32

@cecetka mně neodstranili ani jeden, měla jsem si je doma odstřihnout sama. Ten jeden mi ale zajel dovnitř a nešel vytáhnout, takže jsem stejně musela na tu jejich pohotovost :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
26.6.21 19:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem dva týdny po porodu císařským řezem a takto vypadá má jizva. Byla jsem na ušmiknutí uzlíků stehů u svého gynekologa. Doma jsem zjistila, že mi uprostřed ještě nějaký steh zbyl, čehož si zřejmě můj gynekolog nevšiml. Nevíte někdo co s tím dělat? Upadne to samo nebo se mám objednat znovu? Děkuji.

Toto je opravdu divné, mě ty „nitky“, které čouhaly z krajů odstřihli čtvrtý den po cs při propouštění. Jinak zůstal mi tam uzlík a ještě pod kůží bylo vidět, že tam je nit, také byly ty stehy trošku vidět, než se rána na sto pro zacelila. Vše bylo samovstřebávací, takže od konce šestinedělí, je to sto pro pryč…
S tímto bych tam rovnou zašla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat