Reklama

Jméno Bella pro holcicku, líbí se vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tehule2019
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 22:11
Jméno Bella pro holcicku, líbí se vám?

Ahoj holky, čekáme holcicku a po velkých debatách jsme se zatím shodli na jménu Bella. Chtela bych dvě L - normálně se mi sice zdvojování nelíbí, ale tady mám strach, ze by z Bely někteří udělali Bělu, což se mi tolik nelíbí. Co na jméno Bella říkáte? Jak na vás působí? Dekuju za názory. Já už nejsem objektivní. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 22:13
@tehule2019 píše:
Ahoj holky, čekáme holcicku a po velkých debatách jsme se zatím shodli na jménu Bella. Chtela bych dvě L - normálně se mi sice zdvojování nelíbí, ale tady mám strach, ze by z Bely někteří udělali Bělu, což se mi tolik nelíbí. Co na jméno Bella říkáte? Jak na vás působí? Dekuju za názory. Já už nejsem objektivní. :nevim:

Nelibi,zni tuctove a psane evokuje Twilight sagu..Bella je zdrobnelina Izabely a to je jeste tuctovejsi podle me.

zrcadlo
Kelišová 6746 příspěvků 11.10.18 22:15

Mně se mnohem víc líbí ta Běla, a je i originálnější :nevim:

malina83
Závislačka 3394 příspěvků 11.10.18 22:17

Myslím , že dost záleží i na příjmení. Taková Bella Nováková zni dost divně :lol:

tehule2019
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 22:19
@unuděná píše:
Nelibi,zni tuctove a psane evokuje Twilight sagu..Bella je zdrobnelina Izabely a to je jeste tuctovejsi podle me.

Noo a paradoxně jsem Twilight ságu nikdy neviděla, když šla v TV, byla jsem už na to asi stará :mrgreen: :mrgreen: Isabella se mi nelíbí, to mi přijde jak z telenovely.

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 11.10.18 22:19

Ty jo, já si doteď myslela, že Bella je jméno pro psa :oops: Popravdě ta Běla se mi líbí víc.

tehule2019
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 22:20
@malina83 píše:
Myslím , že dost záleží i na příjmení. Taková Bella Nováková zni dost divně :lol:

K příjmení se to myslím hodí. Taky mi záleží na tom, aby to nebylo jak pěst na oko. Naštěstí máme poměrně mezinárodní :)

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 11.10.18 22:22
@tehule2019 píše:
Ahoj holky, čekáme holcicku a po velkých debatách jsme se zatím shodli na jménu Bella. Chtela bych dvě L - normálně se mi sice zdvojování nelíbí, ale tady mám strach, ze by z Bely někteří udělali Bělu, což se mi tolik nelíbí. Co na jméno Bella říkáte? Jak na vás působí? Dekuju za názory. Já už nejsem objektivní. :nevim:

Pro mě je to jméno pro psa. Bela s jedním l je divná. Pokud jste se shodli, tak co řešíš?

zoretka
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 11.10.18 22:22

@Amys jo,teď jsme měli vrh štěňat od B a Bellu si budoucí majitelka přála napsat do rodokmenu…A já pamatuju film Bela a Sebastián.ta Bella byl taky pes,ne ségra…

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 11.10.18 22:22

Evokuje mi to twilight, je to zkratka jiného jména a navíc hodně záleží na příjmení. Nicméně je jedno co napíšeme my, je to vaše rozhodnutí Ne?

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 11.10.18 22:22

Ahoj, já jsem Bella. Ano, fakt Bella, ne Běla. A pise se to se dvěma L.
A takto celý život.

Nelíbí se mi to. Sama jsem za svobodna žila s příjmením se zdvojenou souhláskou a přehláskou, docela se mi ulevilo, když jsem se vdala a získala normální příjmení, které se píše tak, jak se čte.
Dala bych Izabela, to mi přijde jako důstojné jméno i pro dospělou ženu, píše se normálně a ty pak dítěti můžeš říkat Bela jako zdrobnělinou.

tehule2019
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 22:23
@Amys píše:
Ty jo, já si doteď myslela, že Bella je jméno pro psa :oops: Popravdě ta Běla se mi líbí víc.

To ta Bella a Sebastián, já vím… :roll: :zed:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 11.10.18 22:23

No, mně se to teda taky vůbec nelíbí. Přijde mi jak pro psa, nevíc mi to evokuje již zmíněné Stmívání. Běla mi přijde fajn. Nebo Belinda není úplně špatné.

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 11.10.18 22:25

Nelibi,to je jako by se v usa davali jmena jako Pepik či Zuzka.Zni mi to divně,navic zaleži na přijmení Bella Nováková nebo Sikorová?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 11.10.18 22:25

Mimochodem Bella a Sebastián zase neznám já. To je nějaká pohádka jo? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >