Šimon nebo Dominik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
optimistka85
Kecalka 292 příspěvků 06.10.18 22:29
Šimon nebo Dominik ?

Dobrý den, jdu si pro radu.Za 14dní rodím, má to být holčička, vybrali jsme jméno Elen(já chtěla ještě Romanu ale to mě neprošlo, že je to moc tvrdý).Jenže teď mě pár lidí nahlodalo co když to bude kluk.Doma už máme 3letýho Štěpánka tak sem si říkala, že k tomu by se třeba hodil Šimonek, ale nikomu se to extra nelíbí a navrhují Dominika-toho jsem chtěla při prvním ale nakonec mě přehlasovali a tak si říkám jestli ho opravdu dat nebo už ne, jestli jich není už moc, ikdyž ve vesnici nemáme ani jedno z těchto jmen…Máte někdo toto spojení Štěpán a Dominik? mě přijde že se to k sobě moc nehodí ale váhám… Vím že je ten výběr jen na nás ale ani manžel pořádně neví a spíš to nechává na mě…Jo a je to k příjmení Hudeček. Díky za rady ;)

Přečtěte si článek: Jméno pro chlapečka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16815 příspěvků 06.10.18 22:36

Můj šálek čaje není ani jedno :nevim: Takže ti držím pěsti, by to byla ta holčičku, ptž Elenka je krásné jméno :kytka:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 06.10.18 22:37

Za me urcite Simon. Na Dominiky mam alergii :roll:

Jogrr
Závislačka 4344 příspěvků 06.10.18 22:38

Šimon Hudeček je pro me ušišlaný, ale ani Dominik Hudeček nezni nijak extra. A to mam Dominika doma.

Algera
Kecalka 484 příspěvků 06.10.18 22:38

Podle stávající legislativy může mít dítě jména dvě, tak proč toho nevyužít? Já dvě mám a můj syn taky.

araw
Neúnavná pisatelka 16635 příspěvků 06.10.18 22:39
@Pajka89 píše:
Za me urcite Simon. Na Dominiky mam alergii :roll:

Taky tak a to se mi to jmeno tak libilo. Ale co Dominik, to ........ dala bych Šimona ????

Pennya
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 6 inzerátů 06.10.18 22:41

kdyby nebyl štěpán, dala bych i šimona, ale takto, dominika

optimistka85
Kecalka 292 příspěvků 06.10.18 22:41

Taky doufám že to bude ta holčička a že se nespletli :D On si prosadil Štěpánka,tak já teď Elenku :) protože jeho návrhy -Katka,Lucka,E­va…prostě klasicky české tak s těma jsem vyrustala a chtěla jsem něco jiného.Díky :)

optimistka85
Kecalka 292 příspěvků 06.10.18 22:43

Kdyby to nebylo tak těžký a s manželem sme se shodli jak jiní hned ale my vždycky bojujem až do konce :D :zed:

optimistka85
Kecalka 292 příspěvků 06.10.18 22:51

Holky,no moc mě to neulehčujete :D Tak co navrhujete k tomu příjmení lepšího? Ještě se mě líbí Martin,ale zas by měl narozky 14dní od svátku :/ Kolem je všude Matýsku,Ondrášků… tak ty ne.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16815 příspěvků 06.10.18 22:54

@optimistka85 Martin je dobrá volba a blízkost svátku a narozenin bych neřešila :think: Nebo třeba Tomáš je pěkné :think: Až povyroste, svátky extra slavit nebude, a jako malému mu můžete stanovit jakýkoli termín, klidně i letní :think: Není nutné držet se formalit :think:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 72264 příspěvků 06.10.18 22:57

Z tvého výběru Šimon.
Jinak mě jde k Hudečkovi i ten Martin.
Co Marek nebo Vojtěch?

Danus1
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 06.10.18 23:01

Mne se moc libi Dominik :srdce: a k vasemu prijmeni se mi to libi taky.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 06.10.18 23:06

Dominik, kdyby byla malá kluk, jmenovala by se tak :mavam:

Limi123
Závislačka 3692 příspěvků 06.10.18 23:09

Mne se libi vic Simon, ale Stepan a Simon je docela ulet, takze Dominik.

Bedu Hudecka jste nezvazovali? To by melo styl ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >