Jméno pro chlapečka Oliver?

Anonymní
1.6.20 07:45

Jméno pro chlapečka Oliver?

Ahoj zvažujeme jméno Oliver, ale nemá moc verzí a zdrobnělin. Moc se mi klučičí jména nelíbí celkově :oops: Někdo nějaký tip na krásné klučičí jméno? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12793
1.6.20 07:53

Oliver je Oli…potrebujes vic zdrobnenin? Ja mam Alexe a zdrobneniny nepouzivam, nemam pocit, ze by ho to nejak poznamenalo…jinak je jmen plny kalendar a kazdemu se libi neco jineho :nevim: Z podobnych co treba Viktor? Ale docela chapu, ja mam kluky 2 a natrapili jsme se s vyberem u obou :lol:

Příspěvek upraven 01.06.20 v 07:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
1.6.20 07:53

Oliver je pěkné jméno.

A jinak, proč by se děti měly neustále oslovovat zdrobnělinama? Já to třeba moc nedělám, Oli úplně stačí, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
1.6.20 08:04

Mně se jméno Oliver celkem líbí, ale nelíbí se mi ta zkrácenina Oli…mně přijde, že Oli je prostě pro holku :) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
1.6.20 08:08

Kamarádka má Olivera, říkáme mu Oli, Olouš, Olin, Olík, Olda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 08:09

@Ropetra právě Olin a Olda mě děsí :oops: vždyť to jsou úplně jiná jména :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 08:12

@beruska9 holčiček bych věděla klidně 10 krásných jmen. U těch kluků je to bída :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
21805
1.6.20 08:20

Všichni Oliverové, co znám, jsou Olíci. Strašný, jak na osla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21805
1.6.20 08:21

Mě se líbí Robin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
1.6.20 08:22
@Anonymní píše:
@beruska9 holčiček bych věděla klidně 10 krásných jmen. U těch kluků je to bída :roll:

Heh, taky jsem to tak mela. A kdyz uz se mi nejake libilo, tak protestoval manzel. Asi proto mam 2 kluky :mrgreen: Oba dostali jmeno az po narozeni, jeden po tydnu, druhy dokonce po 2 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23345
1.6.20 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj zvažujeme jméno Oliver, ale nemá moc verzí a zdrobnělin. Moc se mi klučičí jména nelíbí celkově :oops: Někdo nějaký tip na krásné klučičí jméno? :andel:

Oliver v základním tvaru je pěkné jméno, zdrobnělina Oli je příšerná, Olin též, proto bych nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23345
1.6.20 08:31
@Anonymní píše:
@beruska9 holčiček bych věděla klidně 10 krásných jmen. U těch kluků je to bída :roll:

Mám to naopak, u kluka bych věděla hned, holčičí pro mě není žádné to opravdu srdcové, top.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 08:33

Švagrová mu říká Olišku. :zed:.
Já mu říkám Pažout :mrgreen:, jen to nesmí zjistit švagrová.

• Citovat
  • Nahlásit
2974
1.6.20 08:44

Oliver je hezké jméno, zdrobnělina Oli a Oliverku si myslím, že je dostačující.

My máme 2 kluky a jména byly taky boj, hroznej :mrgreen: Pro holky to bylo podstatně jednodušší. Máme Sebastiana - Sebiho a Maxmiliana - Maxe, Maxika. Jen Sebastianovi už je skoro 17, tak u něj je v kurzu nezkrácená verze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 08:49

@Gituš o Sebíkovi taky uvažuji. Líbí se mi i zkrácenina Bastien, Bastík ač vím, že to je trochu jiné jméno.

K příjmení nám jde jak Seba tak Oliver, ale prostě ani jedno mi hned nejde k srdci. Moc jsem si přála holčičku a pro tu jsem měla jméno dávno vymyšlené :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat