Jméno pro kluka - ne typicky český

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barušenko
Stálice 69 příspěvků 05.07.19 11:09
Jmeno pro kluka - ne typicky český

Zdravím maminy. Čekáme za necelé 2 měsíce miminko - opet kluka :lol: Jednoho už máme doma, jmenuje se Teodor a absolutně nemůžeme najít pro toho druhého jmeno, na kterém by jsme se s manželem shodli :roll: Ještě takhle. Moji prioritou je, aby to jmeno nebylo typicky český (Petr, Jan, Jiří, Milan atd), ale aby zase bylo v českém kalendáři. Těžký co? :D naše příjmení je Vágner a dlouho jsme měli vymyšlený jmeno Alex, ale pak nám v okolí říkají, že budeme mít Lexu a hrozné nám to zprotivili, přitom to bylo tak krásný jmeno :( pak mi napadla ještě jmena jako Sebastian, Tobias a Adam, ale Sebastianovi nevím, jak bych mu říkala až by mu bylo 18, Tobias se zase nelíbí manželovi a Adam mě štve, že má svátek o Vánoce. Ještě se mi hrozné líbilo jmeno Tomas Vágner (bez háčků a carek), ale je to v nějakém norském či finském jazyce a je to hloupý. Nebo znáte nějakého takového Tomase? Manžel chce nejlépe italský jmena, protože Itálii miluje, ale jak říkám, chci, aby to bylo v českém kalendáři. Ještě jsem měla vybraný jmena Samuel a Dominik, ale jelikož mají svátky v srpnu a v srpnu mám termín, tak to nepřichází v úvahu, aby neměl svátek a narozeniny hned za sebou. To jsou mi problémy co? :lol: poraďte, třeba se inspirují :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 11:15

Elias, Lukas, Nikolas, Arthur… Oliver? My máme Tobiase, manžel je ale Němec a žijeme tady. V Čechách je to jméno strašně populární a tady nám každý říká, že mezi těmi Leony je to příjemná změna, slyšet staré jméno :lol: Kdybychom měli druhého kluka, líbí se mi Max, Maxmilián. Čekáme ale holčičku :srdce:

Davolix
Stálice 60 příspěvků 05.07.19 11:18

Oliver. Pak mě napadá Adrian, Vincent, Viktor. :)

M-A
Kecalka 430 příspěvků 05.07.19 11:18

Já mám syna Adriana, svátek v červnu. Druhý by byl Michal, ale já jsem byla pro Olivera.
Jinak Sebastiana znám a říká se mu Sebík, Basťa, Bastík, ono se to vždycky nějak za ty roky vyvine jak říkat i v 18, známej je Zbyněk a od mala až do 45 mu rodiče někdy říkaj Bobeši

Jogo-Bela
Kecalka 106 příspěvků 05.07.19 11:19

Ahoj, mě hned napadl Dominik, ale na konci píšeš, že to nee… co Leonard, Vincent?
Mimochodem, nesnáším, když se mi líbí nějaké jméno a okolí mi ho zprotiví :hug:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 05.07.19 11:22

Máme Maxmiliána a Kristiána. Ale teda Kristián má svátek v srpnu.

Bubla Bůčková
Kelišová 7178 příspěvků 05.07.19 11:23

Ohio, Liberec, Cinzano..jo mám ideální! Roman. :mavam: na svatek blízko narozenin se vyprdni, dyť tu jsou furt diskuze, co mám koupit synovi :roll: co máme říkat my s dětma kolem Vánoc :cert:

duhovymedvidek
Kecalka 136 příspěvků 05.07.19 11:36

Ahoj, co třeba Benedikt? Mohl by být i Tobias, ale zase by se to mohlo plést, Teo a Tobi.Nebo Leopold. Nevim, to je těžké, každý má úplně jiný vkus.

Aishinka
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 05.07.19 11:38

Jonášek :srdce: :srdce: :srdce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 05.07.19 11:49

Samuel :)

Jagwa
Kecalka 359 příspěvků 05.07.19 11:49

Mě se líbí třeba Irenej

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 05.07.19 11:54
@Barušenko píše:
Zdravím maminy. Čekáme za necelé 2 měsíce miminko - opet kluka :lol: Jednoho už máme doma, jmenuje se Teodor a absolutně nemůžeme najít pro toho druhého jmeno, na kterém by jsme se s manželem shodli :roll: Ještě takhle. Moji prioritou je, aby to jmeno nebylo typicky český (Petr, Jan, Jiří, Milan atd), ale aby zase bylo v českém kalendáři. Těžký co? :D naše příjmení je Vágner a dlouho jsme měli vymyšlený jmeno Alex, ale pak nám v okolí říkají, že budeme mít Lexu a hrozné nám to zprotivili, přitom to bylo tak krásný jmeno :( pak mi napadla ještě jmena jako Sebastian, Tobias a Adam, ale Sebastianovi nevím, jak bych mu říkala až by mu bylo 18, Tobias se zase nelíbí manželovi a Adam mě štve, že má svátek o Vánoce. Ještě se mi hrozné líbilo jmeno Tomas Vágner (bez háčků a carek), ale je to v nějakém norském či finském jazyce a je to hloupý. Nebo znáte nějakého takového Tomase? Manžel chce nejlépe italský jmena, protože Itálii miluje, ale jak říkám, chci, aby to bylo v českém kalendáři. Ještě jsem měla vybraný jmena Samuel a Dominik, ale jelikož mají svátky v srpnu a v srpnu mám termín, tak to nepřichází v úvahu, aby neměl svátek a narozeniny hned za sebou. To jsou mi problémy co? :lol: poraďte, třeba se inspirují :srdce:

Tak to může být Tommaso, jak to má Řepka :roll: To zní hned italsky. Dala bych klidně Adam, kdyby se mi líbilo. My taky slavíme v prosinci synovy narozeniny a pak hned Vánoce.

MayaLevin
Stálice 89 příspěvků 05.07.19 11:55

Nikita, Artemio, Konstantin, Dorian…

Peggi
Kecalka 458 příspěvků 05.07.19 11:55

Florian

chaela
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 2 inzeráty 05.07.19 12:06

Dejte Adama, na svatek kasli, my mame jednoho narozeneho chvili po Vanocich a Druhy ma v ten stejny den svatek.
Jinak me napda treba Bartolomej, Benedikt, Vincent…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama