Jméno pro kluka - Oliver vs.Sebastian?

3
15.7.15 17:12

Jméno pro kluka-Oliver vs.Sebastian

Ahoj holky,
potřebovala bych slyšet vaše názory na jméno Oliver a Sebastian k příjmení Štefaník. Jméno si necháváme pro sebe (alespoň nějaké překvapení :lol:, proto se s tím nechci radit s rodinou ani kamarádkama :roll:. Líbí se nám obě dvě a nemůžeme a nemůžeme se rozhodnout :nevim:. Náš první syn se jmenuje Viktor.
Mockrát vám děkuji za každý příspěvek :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4051
15.7.15 17:14

Ahojky, no já bych spíš byla pro Oliver, zdá se mi vhodnější k tomu příjmení. Každopádně se připrav na zdrobněliny jako Olík a Sebík :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6753
15.7.15 17:15

Oliver

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
15.7.15 17:24

Líbí se mi obě. Těžko bych si vybírala, ale asi by zvítězil Sebastian :think:
A jestli se to hodí k příjmení? Za mě se hodí obě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
13148
15.7.15 17:29

Oliver.. Sebastian se s tím příjmením blbě vyslovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706
15.7.15 17:34

Za mě taky Oliver a zdá se mi, že se to hodí i k Viktorovi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
15.7.15 17:38

K příjmení i k Viktorovi Oliver.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
15.7.15 17:39

Oliver

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
15.7.15 17:44

Za mě lepší Oliver ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5024
15.7.15 17:47
@viky12 píše:
Ahoj holky,
potřebovala bych slyšet vaše názory na jméno Oliver a Sebastian k příjmení Štefaník. Jméno si necháváme pro sebe (alespoň nějaké překvapení :lol:, proto se s tím nechci radit s rodinou ani kamarádkama :roll:. Líbí se nám obě dvě a nemůžeme a nemůžeme se rozhodnout :nevim:. Náš první syn se jmenuje Viktor.
Mockrát vám děkuji za každý příspěvek :mavam:.

Ani jedno, protože jich jsou plná hřiště (a ještě Tadeášků Tobiášků, na to jméno už jsem alergická), ale kdyby to muselo být, tak spíš Oliver.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13540
15.7.15 17:47

Taky hlasuju pro olivera, chtela jsem ho dat taky ale priteli se nelibil :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
15.7.15 17:50

Po přečtení jsem se musela znovu vrátit jestli je příjmení Štefaník nebo Sebaník. Sebík Štefaník by se mi zřejmě pletl se Štefíkem Sebaníkem. Jména Sebastian k příjmení nejde. Takže za mě určitě Oliver.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
15.7.15 17:54

K prijmeni jde asi lepe Oliver, ale nevyhodou je, ze je to dost zprofanovane jmeno :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
15.7.15 18:05

@viky12 dala bych Olivera, sebastianů a podobných variací je hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
15.7.15 18:06
@Zabatko píše:
Ani jedno, protože jich jsou plná hřiště (a ještě Tadeášků Tobiášků, na to jméno už jsem alergická), ale kdyby to muselo být, tak spíš Oliver.

Toto je zvlastni nazor, kdyz statistiky nejcasteji davanych jmen mluvi jinak, napr. Oliver byval na nejakem 37.miste (nevim, jak letos, ale nepocitam, ze o moc poskocil),takze na plne hriste aby usporadali celorepubl.sraz.Sebastianove taky nebudou v prvni desitce, buh vi, jestli i dvacitce, nechce se mi to hledat. Jestli to nebude tim, ze takove jmeno clovek hned zaregistruje, zatimco 20 Honziku propluje nepozorovane ;).

Jinak pro me k prijmeni lepsi Oliver, u Sebastiana je to moc usycene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama