Jméno Teo, mohu jej dát i když není v kalendáři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kyty
Kecalka 278 příspěvků 03.11.14 20:22
Jméno Teo

Ahoj holky, vybíráme jméno pro chlapečka a zastavili jsme se u jména Teo. Moc se nám líbí. Jen přemýšlíme, že asi není v kalendáři? Jak se to potom řeší v porodnici? Můžu dát jakékoliv jméno i když není v kalendáři? Jsem v tomto nováček :oops: Díky za rady ;)

Reakce:
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 03.11.14 20:24

Můžeš.. jinak v kalendáři je jako Theodor… kamarádův syn se tak jmenuje

MillaJ
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 03.11.14 20:29

Podle Knappové je Teo osamostatnělá podoba jména Teodor. Takže ho do papírů o jméně můžeš bez problémů napsat. :)

birma
Echt Kelišová 8114 příspěvků 03.11.14 20:35

@Kyty náš favorit pro chlapečka :palec: Theodor. Původem řecké jméno s českou podobou, v ženské variantě Bohdana ;) - já 8) Na matrice vám určitě projde…

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 03.11.14 20:35

Moc pekne jmeno :palec: my mame Miu, taky neni v kalendari a nebyl problem ;)

Kyty
Kecalka 278 příspěvků 03.11.14 20:40

Holky moc děkuji za příspěvky. Teodor nás taky napadl, ale už je to dost dlouhé k našemu příjmení. Tak jsme to zkrátili na Tea. Tak teď mám opravdu radost, že s tím nebude problém. Ještě jednou díky moc všem!! :dance:

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 03.11.14 20:58

@Kyty Dobrá volba :palec:

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 21:28

Máme Teodora :palec: Teo lze taky ;)

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 03.11.14 21:37

Teo je moc pekne :kytka:

Lendi86
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 03.11.14 21:45

Moje dcera miluje tu pohádkovi o Teovi, pobrukuje vždycky tu znělku, jak je Teo kamarád, tak se mi to hned vybavilo. :) Je hezké. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >