Joie golfky

23.2.16 15:26

Joie golfky

Konečně chci koupit golfky, ale mám dilema jakou značku. Samozřejmě nechci nijak drahé a našla jsem si značku Joie, ale nikde nemohu naleznout dostatek informací nebo recenzí. Takže prosím pokud máte někdo zkušenosti s touto značkou tak sem s ní.
Děkuji.:-) :) ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.3.16 15:43

Také jsem se dívala na golfky Joie Brisk a líbily se mi, našla jsem zkušenosti a recenze jenom na britských stránkach, ale t byly nejčastěji pozitivní
Stáním golfky na dovolenou, do auta, na výlet, aby nebyly úplně hrkálky, ale zase nic drahého, ale musí jít do lesu, naše malá spí jen v kočárku. A ty joie brisk se mi líbily nejvíc. chtela bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s těmito golfkami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca08
14.3.16 16:45

Mam litetrax. A pecka. Sem strasne nadsena. :) super ovladani. A vselijaky vychytavky.

• Nahlásit
  • Citovat
5.2.17 14:41

Máte někdo? A jak jste spokojené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.17 18:12

golfky

Viděla jsem pár golfíků a říkám si jaký bych měla koupit 8o protože vždy když si vyberu tak za chvíli chci ten druhý tak vážně nevím. Protože já skoro furt vozím tak aby se mi ten kočárek líbil, Maminky poradte mi prosím :potlesk: děkuji :) potřebuji ho nutně :nevim: :nevim: :nevim: :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama