Jsem nerozhodná... Pronájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
moncapalec
Povídálka 29 příspěvků 24.06.19 08:00
Jsem nerozhodná... Pronajem

Ahoj holky :mavam:, po delsi době si sem jdu znovu pro radu. Nebo se spíš asi vypovídat. S manželem se rozvadime, hodně pil, choval se hrubé a došlo to i dál. Teď se to tedy zlepšilo, jenomže se bojím že se to nez lépe na stálo. Mám ho pořád ráda i po tom všem, začal se věnovat konečně i rodině, tráví se mnou a detmi poměrně dost času. Za poslední měsíc víc než za 4 roky. Už dvakrát se ale s alkoholem snažil umirnit, ale dokázal to vždycky jenom na nějakou dobu. A bojím se že to přijde znovu. Nabízela jsem mu i AA, zavolal tam, domluvil se ale na schůzku nakonec nešel. Protože to chce zvládnout sám… U nás jsou pronájmy na to že jsme na vesnici poměrně drahé. Hledám už delší dobu, máme pejska který půjde se mnou a to je další problém. Teď se mi umožnilo jít s dětmi do baráku(staršího), pronájem je přijatelný, pana zná trošku kamarádka, je čerstve rozvedený a vypadá jako hodný člověk. Pronajímá celé patro v domě, jsou to tři pokoje. Problém je, že kuchyně, záchod a koupelna jsou společné a v dolní části domu. Navíc starší jde do 4. Třídy, je to citlivka a neumím si představit, jak by zvládla stěhování a přestup do jiné skoly????Ten dům je cca 15minut od školy autem, bohužel jiným směrem než budu mít práci a autobus odtamtud je problém. Hodně přestupu a navíc se díky nim jede hodinu (těch 15minut). Syn je tam taky přijaty do školy a dcerka do školky. Nejmladsi by byl asi nejmenší problém se skolkou????Toto jsou zápory… A klady, pan má velikanskou zahradu kterou budeme moct využívat, sám má 4 děti a je vidět, že k nim má dobrý vztah. Pejsek pro něj není žádný problém, má tam kupu věci pro děti, slepičky, zahrádku… To je můj sen, pocházím z baráku a život v bytovce mě nebaví. Plus samozřejmě přijatelná cena… Barák je ale starý a ne moc útulný. Ale vrsek bych si zařídila podle sebe, to by bylo fajn. Jenomže nevím zda ustojím společné prostory jako je kuchyně a koupelna. ????A pak ta škola ????Strašně se to ve mě pere, říkám si že třeba něco najdu a pak si zase říkám že se nic už za tyhle peníze nenajde. Jsem strašně nerozhodná. Omlouvám se za to jak je to hrozne zmatené a ten kdo to dočetl až sem je neskutečně dobrý! :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 24.06.19 08:04

Ahoj. Já nevím, ale do společných prostor s člověkem, kterého neznám a mám malé děti bych asi nešla. Upravit si to nahoře sice můžeš podle sebe, ale tvoje to nebude, budeš tam v najmu a ten může kdykoliv skončit, takže bych to moc neprehanela. Možná jako dočasné než bys našla něco jiného. My určitou dobu sdíleli společné prostory s rodiči a taky mi z toho hrabalo. S cizím chlapem bych to asi nedala vůbec. Já být tebou hledám dal, ale je to hlavně bna tobě. U manžela pozor ať se dá nejdřív pořádně dokupy. Takové to zvládnu sám mám v okolí a nikdy to nezvládli…

pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 08:07

Do toho bych fakt nešla, kuchyně a společná koupelna (jedna?) Na celý barák s cizím chlapem fakt ne

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 24.06.19 08:11

Určitě bych to nebrala. Vždyť přijdeš o soukromí, dítě ti jde do puberty…ne, hledala bych dal

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 08:11

Ani omylem 8o. Spolecna kuchyne a koupelna je des bes i s vlastni rodinou, natoz s cizim chlapem.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 24.06.19 08:12

Uf. No ani omylem. Všechny negativa jako dojíždění, školku, neútulnost, bych klidně přežila, ale společnou kuchyň s hajzlem s cizím chlapem a občas jeho 4 dětmi, no ani prd.

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 24.06.19 08:13

@moncapalec ideální to není. Když noc nenajdeš, zkusit to můžeš. Lepší, než do9ncit pod mostem.
Finančně to utshnes,?

moncapalec
Povídálka 29 příspěvků 24.06.19 08:39

Vlastně mě utvrzujete v tom co tak nějak vím… Jen jsem potřebovala asi dopostrcit. Velký problém bych měla asi i s kuchyní, ráda vařím a pecu, ale nesnáším když se mi někdo v kuchyni hrabe, plete se pod nohama, neumím si představit že tam přijdu a tam bude nakupene nádobí… Pán dole chodí v botech, což je pro mě taky další zápor. Tráví sice hodně času v dílne a na zahradě, což bude úplně jiné přes zimu a budeme se potkávat daleko víc. Kamarádka co mi nájem dohodila je zklamana, nedokáže pochopit že z toho nemám úplně dobrý pocit :pensive:Chce mi pomoct, za což jsem moc ráda ale je pravda že tady asi opravdu soukromí mít nebudeme. :pensive:A s manželem… @Martha03 manželovi právě nevěřím, jestli se povede 1%prestat úplně sám. :pensive:Mám ho sice pořád ráda, když se teď chová hezky je nám fajn. jenomze když si vybavím jak jsme se kvůli jeho pití natrapili… Bojím se, že by to přišlo znovu. A asi přišlo… Možná dřív, možná dyl. :roll: a žít celý život ve strachu. Odejít se taky bojím, je to taky krok do neznama, jednoduché to nebude určitě. Ale kdo to má jednoduché že? :hug:

Michelle_M
Závislačka 2722 příspěvků 24.06.19 08:44

Koupelna a kuchyně společná s cizím chlapem? 8o A tvoje kamarádka se ještě diví, že se ti tam nechce? Upřímně, já se spíš divím, že někoho vůbec napadne takové prostory nabízet k pronájmu mámě s dětmi.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 24.06.19 08:56

Pán si za chvíli začne na tebe dělat nároky, když už u něj bydlíte. Nic proti tomu, ale byla bys v pasti, kdybys to neakceptovala. A k tomu by určitě došlo. Něco jiného by bylo, kdybyste se třeba seznámili a pak to dali spolu dohromady. A skoro každý chlap si myslí, že je neodolatelný a ne nebere jako odpověď. Společná kuchyň a koupelna, to je další velký problém. Přetáhneš děti z jejich kolejí do něčeho, co může dopadnout velmi špatně. A třeba ten chlap taky chlastá a nebo má jiné vady, nikdy nevíš.
Pátrej dál. Tvůj manžel se změnit může, zažila jsem takový případ. Ale za měsíc to nepoznáš.

prekvapenana2
Kecalka 319 příspěvků 24.06.19 09:01

Nema kamarádka tak náhodou nenápadnou snahu tě s pánem dat dohromady? :lol: já za sebe bych to možná u pana zkusila (pokud by nebylo něco jiného). A proč nehledá jiný bydlení manžel? Jestli chce manželství zachránit tak ať jde on, s dětmi se může vídat dál a pokud vydrží nepít tak po nějakém čase si můžete promluvit co dál, ne?

moncapalec
Povídálka 29 příspěvků 24.06.19 09:07

Přes léto bychom se asi míjeli, zahrada je velka :grin: jenomže přes zimu si to neumím už vůbec představit. Bylo by super kupa věci, ale kupa taky ne. Pan vypadá sice sympatický, ale opravdu ho neznám ani trošku. Kamarádky je to budoucí soused, stavi vedle něj baracek. Nárokovat? No to by ještě chybělo :lol: na to ale pan opravdu nevypadá, ale těžko rict :lol:

pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 09:11

Hele za chvíli by to bylo že by jsi vařila i pro něj, plus jak si rozdělit v jedné kuchyni nádobí a pomůcky, nebo mít vše jeho? Bude mu vadit když něco dáš jinam. Plus koupelna s cizím chlapem a záchod, to fakt ne. Jako samotná ženská by se to asi dalo, ale ne s dětma.

moncapalec
Povídálka 29 příspěvků 24.06.19 09:13

Byt je manžela… I já jsem mu říkala, že pokud mu to vydrží tak si myslím že se k sobě vrátit můžeme. Manžel tomu ale nevěří že se k němu vrátím. Myslí si že si kazdy najdeme někoho jiného…Hrozne jsme se hádali, jenomže manžel moc neprizna že to bylo hlavně kvůli pití. :,( Neříkám, že nebyla samozřejmě chyba i u mě… Jenomže já teď vidím že si vezme pivo a už se klepu co bude. :( Jestli má kamarádka něco takového za lubem to nevím :lol: ale myslím že ne. I když člověk nikdy neví ze :lol:

moncapalec
Povídálka 29 příspěvků 24.06.19 09:15

@pikola To je právě to… Nádobí tam oboje nedáme. Teď představa že já budu vařit a deti budou lítat dole kde má pokoje on a svoje soukromí… To by byl asi brzy průser i když má děti rád, tak syn je zvíře prevtelene do kluka :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama