Jsou to prdy?

167
19.6.15 14:34

Jsou to prdy?

Ahoj holky, máme 7týdenního chlapečka a od narození ho trápí bříško. Zkoušeli jsme už vše - kapičky Babycalm,, Sab SimplespumisanInfacol, BioGaiu, máme antikohvičky Avent, syn antilahvičkyje na UM, měli jsme Bebu Sensitive, HA, Comfort, bez laktozy, Nutrilon Anticolics, zkoušeli jsme masáže gelem Pupík, nahrivat polstarkem s pecickami. Nic nepomáhá, ani orientální rourka, malý se sice vykaká a vyprdí, ale do minuty se začne znovu kroutit a hrozně plakat. Naše doktorka tvrdí, ze kluci na to trpí, ale mně přijde divný, že mu nejlehčí ani rourka. Když je vzhůru, tak skoro pořád pláče chudáček. Myslíte, že je normální, že opravdu nepomůže vůbec nic, ani ta rourka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1663
19.6.15 14:52

A co zkusit nosit v satku nebo houpat v hacce. Tim se ditka casto uklidni.Jak spí, neni pretazeny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
19.6.15 14:54

Ahojky, naše malá byla to samé, nepomáhalo vůbec nic. Bez rourky sama skoro nekakala, nepomohlo ani zavedení příkrmů v 5. měsíci. V půl roce nám doktorka předepsala projímadlo, dva týdny jsme ho dávali a pak se jí to kakání samo „rozjelo“ a byl klid… Ale ten půl rok byl celkem peklo. Tak snad se vám to spraví dříve, většinou to prý děti přechází po 3. měsíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
19.6.15 14:55

Jo a jinak k předchozímu příspěvku - šátek bylo to jediné, co pomáhalo, na to jsem zapomněla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
19.6.15 15:06

Zkus dávat co nejvíc pást koníčky to pomohlo u nás :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
19.6.15 15:10
@Chrissy píše:
Ahoj holky, máme 7týdenního chlapečka a od narození ho trápí bříško. Zkoušeli jsme už vše - kapičky Babycalm,, Sab SimplespumisanInfacol, BioGaiu, máme antikohvičky Avent, syn antilahvičkyje na UM, měli jsme Bebu Sensitive, HA, Comfort, bez laktozy, Nutrilon Anticolics, zkoušeli jsme masáže gelem Pupík, nahrivat polstarkem s pecickami. Nic nepomáhá, ani orientální rourka, malý se sice vykaká a vyprdí, ale do minuty se začne znovu kroutit a hrozně plakat. Naše doktorka tvrdí, ze kluci na to trpí, ale mně přijde divný, že mu nejlehčí ani rourka. Když je vzhůru, tak skoro pořád pláče chudáček. Myslíte, že je normální, že opravdu nepomůže vůbec nic, ani ta rourka?

Bohuzel je to normalni, taky jsme to zazili. J ho docela casto koupala v hodne teple vode, tam se vykopal a vyprdel. Budes ho muset hodne nosit, na nektera mimca nezabira nic. Jinak zkousej, nam trochu zabral Nutrilon, ale i tak mel koliky az do 1 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
19.6.15 15:24

Nosit ho v cemkoli- manduka, satek. Pokladat na brisko, slaby hermankovy caj. Kolis? nebo nema alergii na mliko? Tezko ted rict. Co mam odzkousene. Napust vanu a koupej se z malym. kope nozkama a dost to pomahalo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1550
19.6.15 15:26

Syn mel to same… Nepomohlo nic…dětská doktorka nás poslala na dětskou chirurgii, zda nema z úženy konečník… Naštěstí nemel, přešlo to samo ve 3 měsíci, ale zkus at té MUDr někam pošle s prckem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
19.6.15 16:14

@Chrissy ja te nepotesim, my meli tohle pul roku :( pres den rval, v noci se kroutil a mrcel az to nakonec vzdy skoncilo kolem 3 hodiny rano revem a jelo se zase nanovo. Nepomahaly nam zadne kapky, zadne masaze, zadne nahrivani, zadne probiotika, zadne mleko, ani rourka. Mne neprdel ani pres rourku. Neprdel proste vubec. Na brisku byt nechtel, plakal. Preslo to tyden pred 6.mesicem. Proste jsme z toho museli vyrust.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
19.6.15 17:33

Včera, když jsme koupali, tak poprvé plakal i ve vaničce. Nekojím, dáváme UM, ale jeste jsme nenašli nějaký, který by vyhovovalo. Na tom posledním je 3 dny, vcera brečel dost, ale dnes vyvádí ještě víc, tak nevím, jestli se zase vrátit k předchozímu, se kterým to takhle hrozný nebylo, nebo jeste počkat…Ale dneska nebyla chvíle, aby byl vzhůru a neplakal :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.17 08:41

Ahoj

Ahoj holky :*
Máme bohužel stejný problém s Maximiliánem :zed: :zed:
Nějaké rady prosím? :pankac: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13426
11.10.17 08:55
@SonickaSovicka píše:
Ahoj holky :*
Máme bohužel stejný problém s Maximiliánem :zed: :zed:
Nějaké rady prosím? :pankac: :nevim:

jak tady uz padlo, s timhle se moc delat neda, jenom vydrzet.

Nase Leonka jecela 3m v kuse, jak byl den dlouhy jsem nosila, houpala, zpivala, nahrivala brisko pres plenku fenem a trubickovala pri kazdem prebalovani. Krik postupne ustaval, problemy s briskem jako takove vrcholily kolem 4 mesice, ale az do 6m s tim byly problemy.

To ze dite place v jednom kuse ale nemusi souviset s tim, ze ho boli brisko. Nektere deti jsou drazdivejsi a maji 3m koliku. To jmeno je zavadejici, zni to, jako by dite melo zazivaci potize, ale doopravdy je problem v nevyzrale nervove soustave. To, ze trpi k tomu vsemu jeste na nadymani je pouze tresnicka na dortu.

Vzpominam si, jak jsem byla uplne hotova z jejich problemu. Leonka mela zacpy i prujmy, nadymala se tak priserne, ze mela brisko jako ropucha, blinkala jako o zavod. V lekarne uz nevedli, co mi poradit. Na blinkani mi chteli dat AR mleko, jenze AR muze zpusobit zacpy a Leonka na zapcpy taky trpela… no proste, to si clovek nevybere. Na 4m mi dosla trpelivost a zacala tlacit na pediatra, ten to KONECNE po 4m zacal resit, a ze zkusime predepsat nastepene mleko, abychom vyzkouseli, zda mala nema alergii na kravsky protein. TO BYLO NECO PRISERNEHO. Z Leonky pod tlakem lital tmave zeleny prujem. Brisko mela tak nafoukle, ze jsem myslela, ze ji doslova roztrhne. Nikdy vice.

Uzili jsme si dost a pak naraz ze dne na den se to zacalo viditelne lepsit a kolem 6m prestalo nadymani a blinkani a byl uz klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama