Jsou tohle kontrakce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kulina22
Kecalka 146 příspěvků 02.11.17 11:57
Jsou tohle kontrakce?

Ahoj holky :palec: budu rodit poprvé, a tak nemám vůbec přehled, snad mi tu někdo poradí.. už třetím dnem mám bolesti, který se stupňujou.. nejsou ani do bříška, ani do zad, spíš jakoby do boků a někdy společně s tím i do stehen.. je to hrozný tlak a bolest, že mám někdy až potíže si stoupnout.. začalo to nejdřív tak, že to bylo třeba třikrát za den, tak jsem tomu moc nevěnovala pozornost, ale teď je to třeba třikrát za hodinu.. vždycky mě přepadne dvouminutová bolest, a pak to poleví.. po horké sprše je to spíš horší, než lepší, vždycky se do toho přidá i tvrdnutí bříška… :-( mám pocit, že mi včera odešla hlenová zátka… jsou toto kontrakce nebo poslíčci? děkuju moc…

Reakce:
kulina22
Kecalka 146 příspěvků 02.11.17 11:58

Jinak jsem 38tt

Veruska7
Stálice 73 příspěvků 02.11.17 11:58

A co takhle zavolat svýmu dr aby ti řekl co o je? :nevim:

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 02.11.17 12:07

@kulina22 No, podle me, nezbyva, nez pockat, co se z toho vyvrbi. Rozhodne bych neplasila, dokud nemam pravidelne bolesti nebo neodtece voda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.17 12:10

Tak to já bych klidně plašila. Kamarádka takhle porodila mrtvá dvojčátka.
anonym pochopitelně kvůli kamarádce

MartinaIrena
Extra třída :D 10896 příspěvků 02.11.17 12:12
@Anonymní píše:
Tak to já bych klidně plašila. Kamarádka takhle porodila mrtvá dvojčátka.
anonym pochopitelně kvůli kamarádce

No tak právě proto by měla jít spíš na kontrolu do porodky, než zakládat diskuse na e-pipi

bublinek
Kelišová 5718 příspěvků 02.11.17 12:13

@kulina22 zašla bych se ukázat dr. v takovém tt jsou zvyklí, že tam maminy chodí

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 02.11.17 12:35

Určitě do porodnice. Na odtok vody určitě necekej, mne pokaždé odtekla az na sále :D

kulina22
Kecalka 146 příspěvků 02.11.17 12:45

U svého doktora jsem byla včera ráno, řekl mi, že hlavička je úplně dole, a že až to bude, že to poznám, ale mě teda přijde, že už teď je to strašný… Pohyby pořád cítím, mele tam sebou neuvěřitelně. :-) Asi tam během dneška skočíme, ať vim… Já jen, že jsem všude četla, ze kontrakce jsou buď do břicha nebo zad a mě to bolí uplne jinde, tak jestli někdo má zkušenost…

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 02.11.17 12:48

@kulina22 Zkušenost nemam, ale pokud citis pohyby, nepraskla voda a nejsou to pravidelne kontrakce, tak bych byla v pohode…

Váš příspěvek
Reklama