Reklama

Jsou tohle potničky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 13:50
Jsou tohle potnicky?

Dobrý den. Můžete mi zkusit někdo poradit podle fotky, jestli jsou tohle potnicky? Nez začnu plasit????

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5362 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 13:52

tohle mi prijde na potnicky hodne rozsahle a vystouple..to jsou cela zadicka?spis mima to prijde jako alergie nebo nejaka z tech cislovanych nemoci …

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 13:55

Ma to na celých zádech a bříško ma taky takové dost suché, ale tam zatim nic nevylezlo. My ani jeden alergik nejsme, tak jsem si rikala, ze to s největší pravděpodobnosti alergie nebude. Ani nejedlá nic neobvyklého ???? zkouším mazat, ale zatim jen avirilem a promastuji. Tak to teda asi skakneme v pondělí k MUDr

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 13:57

Co se tyče číslovaných nemoci 6-tou měla uz dvakrát, ale tam byl vždy stejný průběh. Horečka a osypani. O ostatních bych si musela neco přečíst ???? ale nic ji neni. Žádné teploty ani zmena nálady. Ji normálně

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 27.07.18 14:02

@Eejka To vypadá na alergii. Nesmrdělo dítě moc nějakého ovoce? Klidně dojdi k dr ta řekne určitě víc než mi co to může být za vyrážku

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 14:04

Nesnedla. Ji standardní věci a v normálním množství. Ale asi teda fakt zajdu. Dekuji za názory :)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 27.07.18 15:43

osprchovala bych ji vlažnou vodou a vyčkala. Spíš mi to připadá jako výsev virového původu,alergie vypadá jinak, na potničkje výsev moc hrubý

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 15:49

@králíkovna a kdyby to bylo viroveho původu, obešlo by se to bez jakýchkoli příznaků? Myslim tim teploty a pod.?

Zelnicka
Kecalka 322 příspěvků 27.07.18 16:02

Napadá mě reakce na sluníčko nebo na opalovaci krém

RadekSvetly
Stálice 59 příspěvků 27.07.18 18:52

co nějaký nový kus textilu? Já se takhle jednou osypal po novém tričku co mi někdo dal. Netuším jeho složení, ale stačilo se v něm jednou zpotit a záda i prsa s břichem totálně takhle posetý. Zbavoval jsem se toho asi týden.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama