Jsou tohle potničky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 13:50
Jsou tohle potnicky?

Dobrý den. Můžete mi zkusit někdo poradit podle fotky, jestli jsou tohle potnicky? Nez začnu plasit????

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reakce:
unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 13:52

tohle mi prijde na potnicky hodne rozsahle a vystouple..to jsou cela zadicka?spis mima to prijde jako alergie nebo nejaka z tech cislovanych nemoci …

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 13:55

Ma to na celých zádech a bříško ma taky takové dost suché, ale tam zatim nic nevylezlo. My ani jeden alergik nejsme, tak jsem si rikala, ze to s největší pravděpodobnosti alergie nebude. Ani nejedlá nic neobvyklého ???? zkouším mazat, ale zatim jen avirilem a promastuji. Tak to teda asi skakneme v pondělí k MUDr

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 13:57

Co se tyče číslovaných nemoci 6-tou měla uz dvakrát, ale tam byl vždy stejný průběh. Horečka a osypani. O ostatních bych si musela neco přečíst ???? ale nic ji neni. Žádné teploty ani zmena nálady. Ji normálně

Soňa Zacharová
Nováček 27.07.18 14:02

@Eejka To vypadá na alergii. Nesmrdělo dítě moc nějakého ovoce? Klidně dojdi k dr ta řekne určitě víc než mi co to může být za vyrážku

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 14:04

Nesnedla. Ji standardní věci a v normálním množství. Ale asi teda fakt zajdu. Dekuji za názory :)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 27.07.18 15:43

osprchovala bych ji vlažnou vodou a vyčkala. Spíš mi to připadá jako výsev virového původu,alergie vypadá jinak, na potničkje výsev moc hrubý

Eejka
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 15:49

@králíkovna a kdyby to bylo viroveho původu, obešlo by se to bez jakýchkoli příznaků? Myslim tim teploty a pod.?

Zelnicka
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 27.07.18 16:02

Napadá mě reakce na sluníčko nebo na opalovaci krém

RadekSvetly
Stálice 59 příspěvků 27.07.18 18:52

co nějaký nový kus textilu? Já se takhle jednou osypal po novém tričku co mi někdo dal. Netuším jeho složení, ale stačilo se v něm jednou zpotit a záda i prsa s břichem totálně takhle posetý. Zbavoval jsem se toho asi týden.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Dámy, čtěte: Povinných 5 P, bez kterých se žena slavného sportovce neobejde

Těžko říct, co tím manželka Milana Baroše (37) Tereza (32) sledovala, když se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >