Kam do Alp na lyže?

19.1.20 19:20

Kam do Alp na lyže?

Ahoj, jaké je vaše nejoblíbenější středisko v Alpách? Rakousko, Itálie? Budu ráda za jakýkoliv tipy :-) Mně se asi zatím nejvíc líbilo v Livignu v Itálii, hlavně kvůli atmosféře horského městečka. V Rakousku asi Zillertal Arena, obrovský komplex včetně ledovce jako pojistka, když je málo sněhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1741
19.1.20 19:41

Mam nejradši Val Gardenu v Italii, kvuli nejhezcim vyhledum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
19.1.20 19:43

Ahoj, IT neznám, v Rakúsku som bola v Kitzbuhel, ale najviac sa mi páči vo Francii - Vars/Risoul a Les2Aples. Malo ľudí, veľa snehu, super upravené kopce, len ta diaľka je nevýhoda.
Tak snáď ma inšpirujete, kam nabudúce :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
19.1.20 20:06

Milujeme Rakousko Zell am See a Ischgl :dance:, doporučuju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
20.1.20 07:48

Jezdime uz hromadu let do Val di Fiemme, tam to milujeme :srdce: Val Gardena take super! V Rakousku se nam libilo v Zauchensee, Flachau, Zell am See atd.
Ono stejne nejvice zalezi na pocasi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4115
20.1.20 08:18

Rakousko nemám projeté. V Itálii se nám líbilo snad všude Livigno, Bormio. Val di Fiemme, Val Gardena a celkově oblast napojená na okruh Sella Ronda. Mám ráda Itálii, jejich kuchyni, výbornou kávu, víno :palec:
Moje srdcovka je ale Plose, malý areál nad Brixenem. Vždy super lyžování :palec: Po lyžování relax v aquaareně v Brixenu. Tam jsem se vždy ráda vracela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4115
20.1.20 08:21

A z Francie jednoznačně Tignes/Val d´isere - top lyžování, ledovce.
Itálie má pro mě lepší atmosféru, Francie zase tu možnost dojet na lyžích až na ubytování a nepřeberné množství sjezdovek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 11:23

Zell am See

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie