Kam do Chorvatska, tipy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VanilkovaLiza
Nováček 7 příspěvků 07.05.19 11:48
Kam do Chorvatska, tipy?

Dobrý den, rádi bychom v létě vyrazili do Chorvatska. Zajímalo by mě, zda máte někdo tipy na pěkné místo, kde najdeme písčité pláže a nebude to vyloženě “na samotě”, aby se dcera nenudila. Bylo by také fajn mít možnost si večer někam zajít, někam kde to žije a není nuda :)
Předem děkuji za tipy :D

Reakce:
Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 07.05.19 11:55

@VanilkovaLiza Poradim kam určitě ne kemp Soline!! :roll:

VanilkovaLiza
Nováček 7 příspěvků 07.05.19 12:03
@Annabela11 píše:
@VanilkovaLiza Poradim kam určitě ne kemp Soline!! :roll:

O tom jsem slyšela. Říkáte ne? Děkuji!

Caboverde
Kecalka 348 příspěvků 07.05.19 12:08

No hele, v Chorvatsku jsem sice nikdy nebyla. Jezdíme převážně Španělsko, Portugalsko a všechny jejich současné i bývalé ostrovy, ale do Chorvatska bych se chtěla někdy podívat. Konkrétně mám předvybrané městečko Gradac.

pocker
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 07.05.19 12:12

Písčité pláže by mně taky zajímaly..my byly minulý rok v Chorvatsku Crikvenica a pláže tam byly převážně obláskové..písek byl jen místama a tam bylo plno lidí. Hodně převládala navozená,,umělá rýže"..jsme tomu tak říkaly.

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 07.05.19 12:34

@VanilkovaLiza v Chorvatsku moc písečných pláží není, už mně tu za toto sdělení někdo vynadal, ale písečná je v Omiši, Rajska plaža a jedna na Hvaru
asi je jich teda víc, ale drtivě převládají kamenité pláže, v lepším případě oblázkové, ve vodě jsou kameny též téměř vždy

maja45
Kecalka 145 příspěvků 07.05.19 12:50

Chorvatsko není úplně nejlepší lokalita pro milovníky písčitých pláží. Někde jsou, ale je tam pak v sezoně dost narváno. Některé už zmíněné výše, my jezdíme až dolů kvůli potápění, tam kam jezdíme, jsou oblázky, ale vím, že třeba v Orebiči jedna písčitá malá pláž je, ale je na ní mraky lidí proti ostatním mnohem hezčím plážím…

werajsik
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 07.05.19 18:11

Tak písčitých pláží v Chorvatsku je opravdu jako šafránu. My máme projetou Makarskou riviéru - tedy ty hlavní destinace - Baška Voda, Podgora, Makarska, Gradac - vše oblázkové pláže, ale zato „živé města“ ve smyslu promenád se stánky a restauracemi…
Písčitou (uměle vytvořenou) pláž jsme zažili pouze na Hvaru v městečku Jelsa, ale tam zas není ta typická promenáda jako ve výše zmiňovaných oblastech. Ale úplné mrtvo taky ne… Záleží co opravdu chcete.

Bubla_Bučková
Kelišová 6345 příspěvků 07.05.19 18:37

A není obecně na ty pláže lepší Itálie? :think: jaké to tam je s prckem?

Váš příspěvek
Reklama