Kam s dětmi na víkend?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 24.03.18 10:30
Kam s dětmi na víkend?

Ahojky, mám dotaz. Kam s dětmi na víkendový pobyt? Děti 12, 9 a osm měsíců. Myslela jsem na aquapark, ale malá je malá. Nejlépe atrakce venku i vevnitř, kvůli počasí. Klidně přihoďte i ověřené ubytování. :) Nejlépe severní, západní a střední Čechy. Za tipy budu moc ráda. :D

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 24.03.18 10:33

My máme rádi Babylon Liberec, je tam toho hodně, aquapark, lunapark, iq park…při ubytování v jejihc hotelu je všude vstup zdarma.

Anik6
Závislačka 3894 příspěvků 24.03.18 10:54

Za nás taky hotel Babylon Liberec. Několik měsíců je v ceně ubytování i zoo Liberec. Jezdíme tam rádi :-)

Moise
Vesmírná mluvilka 34338 příspěvků 23 inzerátů 24.03.18 11:01

Já jsem to zkusila dát do rezervace, protože taky hledáme a na ten prodloužený květnový víkend mi to vyhodilo čtyřlůžkový pokoj pro 2+2 na dvě noci za 10 tis 8o

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 24.03.18 11:24

@slavuska1 @Anik6 o Liberci jsem uvažovala, tak to tak asi dopadne. :D jeste se zeptám, malou bych asi měla na ruce v to IQ parku, že? Nebo je tam vstup se sporťákem? @Moise cena teda pěkná, já uvažovala o hotelu někde poblíž Babylonu. Chtěla bych jet také květen, červen.

Moise
Vesmírná mluvilka 34338 příspěvků 23 inzerátů 24.03.18 11:33
@Amelie30 píše:
@slavuska1 @Anik6 o Liberci jsem uvažovala, tak to tak asi dopadne. :D jeste se zeptám, malou bych asi měla na ruce v to IQ parku, že? Nebo je tam vstup se sporťákem? @Moise cena teda pěkná, já uvažovala o hotelu někde poblíž Babylonu. Chtěla bych jet také květen, červen.

teď koukám, že na určité měsíce v roce mají pobytový balíček, vychází to na 6800 i s těmi vstupy. Což už dejme tomu, protože ty vstupy, kdyby se tam mělo chodit zvlášť, udělají taky dost. Já si to schovám jako nápad na podzimní víkend v říjnu. Protože tohle je ideální zábava při špatném počasí.
Na léto bych spíš vzala ubytování někde mimo a program zoo, Ještěd.. :think:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 24.03.18 11:36

@Moise to už jde. Já právě chtěla, když by bylo pěkně, tak couračka venku, kdyby pršelo, tak vevnitř. A cena už by byla dobrá. :)

Moise
Vesmírná mluvilka 34338 příspěvků 23 inzerátů 24.03.18 11:47
@Amelie30 píše:
@Moise to už jde. Já právě chtěla, když by bylo pěkně, tak couračka venku, kdyby pršelo, tak vevnitř. A cena už by byla dobrá. :)

nj, jenže to je myslím jenom na březen, červenec/srpen a říjen

Moise
Vesmírná mluvilka 34338 příspěvků 23 inzerátů 24.03.18 11:55

@Amelie30 fajn je i zoo ve Dvoře Králové. Přímo uvnitř je hotel, neomezený vstup, spoustu hřišť pro děti. Ale to musí být hezky :think:

laetti
Kecalka 493 příspěvků 24.03.18 12:46

@Amelie30 s kočárkem tam v pohodě můžeš :mavam:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 24.03.18 14:21
@Amelie30 píše:

s kočárkem v pohodě, jsou tam i výtahy

Anik6
Závislačka 3894 příspěvků 24.03.18 15:09

Normální cena se vstupy a snidani pro 2+2 je asi 3200,– ale asi mají buď vyprodáno nebo nevím… někdy to tam bývá :-( a vstupy se dají využít i druhý den odjezdu - odejdete z pokoje A všechny vstupy můžete vyžit až do konce otevírací doby. :-)

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 24.03.18 18:04

Byli jsme v Babylonu Liberec před 14 dny na jednu noc, pokoj superior 2+2+postýlka za 3400. Děti nadšené, všude se smí s kočárkem (mimo bludiště), snídaně hodně bohaté. Určitě jsme nebyli naposledy. Nejlepší bylo, že aquapark otevírají v 10, ale pro hotelové hosty už v 8.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 24.03.18 19:43

Děkuji všem, máme jasno. :D teď vybrat správný termín. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama