Kam s miminkem v Praze?

937
9.4.10 21:00

Kam s mimi v Praze?

Ahojte,
tak sme sa dnes tulali mestom, centrom a nejak nas to prestava bavit, lavicky skoro nikde, plno tramvaji… Nemate niekto doporucenie kam na vylet v prahe s miminkom, idealne vonku s lavickami, park, ale nie len ten…:)) Idealne teda zlte metro, ale kludne i dalej…Diky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
9.4.10 21:07

Žluté je Bčko? Tak to doporučuju procházku od metra jednu stanici po Nových Butovicích (nepamatuju se na název) směrem od centra k té další - metro tam jede nad zemí a „pod“ metrem je krásné dětské hřiště, rybníček, krásná myslím asfaltka a samozřejmě i lavičky. Dá se takhle příjemně dojít až do Stodůlek.

Myslím, že je to z Hůrky na Lužiny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
9.4.10 21:10

Mě napadá Hostivařská přehrada. Je to kousek za stanicí Skalka (ale myslím že to není žlutá, moc MHD nejezdím :-),

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
9.4.10 21:54

nebo na Vyšehrad je to C.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
9.4.10 22:22

hkac:dneska jsem kolem jela a taky mě to napadlo že by tam mohla být pěkná procházka a to hřišťátko využijem.Taky už nevím kam bych se vrtla,pořád to samý.Takže s Hůrky(tam je to hřiště)se dá dojít ke stodulkám?A je to tam alespoň nějak vyznačený abych věděla směr?Ale asi pořád rovně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
9.4.10 22:30

Na Béčku je Prokopské údolí a to je na Nových Butovicích. Jinak je úžasná Stromovka, ale ta není na Béčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
10.4.10 09:06

ahojte, moc diky, ano na butovich - hurka, je rybnicek, vlastne niekolko, je tam i hriste, to doporucujeme, i prokopske udolie, ale tam som teda este s kocarikom nebola, neviem, ci sa to da zvladnut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
10.4.10 09:16

Myslím, že z Nových Butovic je to i na kočárek. My tam byli, je to už pár let a to jsem ještě kočár neměla a pak jsem tam už nešla, protože mi to tam vyvolává ošklivé vzpomínky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama