Kam s přebalovacím pultem?

Anonymní
8.8.20 10:46

Kam s přebalovacím pultem?

Ahoj holky,

stále přemýšlím, kam dát přebalovací pult…ložnici máme menší, tak tam dáme postýlku. Chtěla bych přebalovací pult s tou komodou, kde by mělo mimčo uložené oblečení atd. Jenže do ložnice se nám nevejde, je praktické ho dát i do obýváku? Z obýváku jdeme hned do ložnice, tak bych ho měla tak 2 metry od sebe, ale nevím, jestli je potřeba ho mít nějak u sebe z praktického hlediska? Děkuji všem moc za odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5239
8.8.20 10:47

Stačí v pohodě i ve vedlejším pokoji. Nosíte sem a tam jen dítě, né tu komodu s přebalovákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9120
8.8.20 10:50

Já ho měla v obýváku, do ložnice jsme chodili jen spát a popravdě, jakmile dítko trochu povyroste a nebo je na UM tak ten zápach opravdu v noci čuchat nemusím. V noci jsem přebalovala na posteli většinou potmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60502
8.8.20 10:54

Já měla v obýváku, bylo to pero mě pohodlnější.. Kámoška má prevakovak v koupelně.. Každému vyhovuje něco jiného.. Teď budu mít v ložnici, pac je veliká.. Ale.. Bude to rušit chlapa při spaní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8003
8.8.20 10:56

Je to úplně jedno, kde ho máš. Klidně v obýváku. Aspoň bude po ruce.
(nejlepší je podle mě tam, kam to máš nejblíž a jsi tam nejčastěji, protože tam budeš chodit na každé přebalení, tudíž zezačátku skoro furt)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2867
8.8.20 11:01

A opět? Jaký je k anonymu důvod??.. já měla v dětském pokoji, do roka a čtvrt s nama spal v ložnici v postýlce. V noci jsem si ho ze začátku brala na prebalovak vedle, mohla jsem si rozsvitit tlumenou lampicku a nebudila chlapa ( který ani jednou srabacky nezdrhl spát jinam i když byla blba noc). Pak jsem prebalovala na posteli a přes den v obýváku na puzzlich. Komoru jsem taky chtěla a nakonec jsme pořídili velikanskou skrin a k tomu jen prebalovak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4786
8.8.20 11:13

Prebalovak mám v koupelně, využívám ho jen po koupání. Hadry máme všichni v podkrovnim patře, kam chodíme vesměs jen spát. Asi 2 měsíce jsem běhala dítě prebalovat do koupelny, teď už holku přebaluju kdekoliv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16998
8.8.20 11:17

Ideální je ho mít v koupelně. Dítěti rovnou umyješ prdýlku ve vodě, nepotřebuješ vlhčený ubrousky, špinavý prádlo hážeš kam patří, nemusíš ho přenášet. Oblečení jsem si tam ráno nachystala na celý den, kdyby bylo potřeba. Doopravdy to oceníš, když se ti dítě pokadí až na záda… Pokud tam nemáš místo, dají se sehnat dřevěný přebalováky na pračku, mají zvýšený okraje, aby mimčo nespadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
8.8.20 11:28

Ja nemela pult s komodou ale jen pult na pracce. Umyvam mu zadek, nepouzivam ubrousky, takze bych ho furt prenasela od pultu do koupelny a akorat by doslo k nehode. Nas mladej kropil a kadil takze s kobercem v ložnici a posteli bychom se mohli rozloucit. Zvazte tedy i podlahu a okoli pultu :think: V noci jsme ho stejne prenaseli do koupelny, ale kakal v noci malokdy a curani jsem pak tak od 3 mesicu nechávala do rana, kdyz to nebylo moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 11:45

@hospodki
Důvod ten, že mě pod nickem zná tady známá a o tehotenstvi jim chceme říct osobně za 2 týdny a děkuji za názor :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
836
8.8.20 11:51

Já si tedy nemohu vynachválit pojízdný přebalovací pult.
Kupili jsme kvalitní a opravdu vydržel hodně, měl i super úložný prostor. Po koupání v koupelně a v noci v pokojíčku na přebalovaní :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2867
8.8.20 12:10
@Anonymní píše:
@hospodki
Důvod ten, že mě pod nickem zná tady známá a o tehotenstvi jim chceme říct osobně za 2 týdny a děkuji za názor :palec:

Ok, to pak jo. Poslední dobou je to totiž ‘jaka barva lodiček se hodí k těmto satum’ a pod ;) jinak tu skrin máme pax z ikea s policema. Až bude větší, tak nějaké police jen vymenime za tyč na raminka a supliky. Ten prebalovak byla otevřená skříňka s nastavcem. Nedávno jsem prebalovaci nastavec sundala a nechala jen skříňku s par plenama na noc. Nahoru budík, kytku… až to zas bude aktuální tak nastvec vytahneme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
8.8.20 12:18

Já mám postýlku v ložnici, v dětském pokoji přebalovací pult, kosmetiku a nějaké oblečení a v šatně zbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
8.8.20 12:35

Ze začátku jsme používali jednorázové přebalovací podložky ( např. z DMka, vydržely na vícekrát ) a přebalovali jsme na naší posteli. Teda hlavně já na té mé půlce. :-) Postýlku má miminko hned vedle, bylo to nejpraktičtější a nejrychlejší, hlavně v noci. Dají se koupit i tenké podložky ( ideální na postel), co se dají prát, ty jsme také pořídili. Kvůli koronaviru jsme předem připravený pult na přebalování dovezli až v momentě, kdy jsme měli zajetý systém přebalování na posteli, tak využijeme jen odkládací prostory..
Teď přebalujeme i v postýlce, s jednorázovkami se to dá zvládnout i za 2minuty. Miminko se bez problémů ( s jednorázovými plenami i rychle) dá přebalit i v kočáře, to pak lze kdykoliv a kdekoliv, nejsme tak vázaný na dostupnost přebalovacích pultů.. :D V restauraci, v autobuse, na ulici..Nikdy to nikomu nevadilo. Často si ani partner nevšimne, že je mimčo už přebalené, nebo to prostě udělá on. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15481
8.8.20 12:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky,stále přemýšlím, kam dát přebalovací pult…ložnici máme menší, tak tam dáme postýlku. Chtěla bych přebalovací pult s tou komodou, kde by mělo mimčo uložené oblečení atd. Jenže do ložnice se nám nevejde, je praktické ho dát i do obýváku? Z obýváku jdeme hned do ložnice, tak bych ho měla tak 2 metry od sebe, ale nevím, jestli je potřeba ho mít nějak u sebe z praktického hlediska? Děkuji všem moc za odpovedi.

Absolutně postrádám smysl a nechápu tu výhodu mít pult v pokoji. Máme na pračce hned vedle umyvadla. K nezaplacení! Mám tam ještě dva košíčky - jeden na plínky a krémy, druhý na oblečení. Po koupání ho tam položím, usušim, špinavé prádlo a věci rovnou hážu do pračky…v pokoji na co :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama