Ti doktoři nejsou normální

22
7.8.20 13:46

Ti doktoři nejsou normální

Ahoj, jaké jste měli, máte, štěstí na doktory? Já jsem úplně v pasti. Jsem 32tt, doteď nevím pohlaví, nevím, jestli má mé dítě nějakou vadu nebo ne, pokaždé se musím gynekologa ptát, jestli už vidí pohlaví, tak řekne že „ASI KLUK“, když jsem se zeptala podruhé, řekl „no vypadá to na kluka, ale nemůžu si být stoprocentně jistý. Na screeningu 30tt našli miminku "ASI GOLFOVÉ NOHY, NEBO SI MOZNA JENOM TAK LEŽÍ“ takže teď babo raď. Všude slyším jen „ASI“ „MOŽNÁ“ NEVIM NA 100%„,… je možné jít někde na další screening, i když jsem už byla na posledním 30tt, aby mi to, že má moje dítě "MOŽNÁ“ golfové nohy, abych to aspoň mohla vědět na 100% a ne na 50%???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18240
7.8.20 13:48

:roll: a kde je problém :nevim: Ultrazvuk není nikdy 100% tak co by ti měl rikat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11477
7.8.20 13:49

@Hannah92 Obavam se, ze na 100% ti to reknou, az se dite narodi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
7.8.20 13:51

Buď je to kluk nebo holka, na 100% budeš vědět po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087

Ty nejsi normální :roll:

Asi ti ještě nikdo neřekl, že ultrazvuk není nikdy na 100%, co?

Až to vytlačíš, tak bude jasno. Teď s tím stejně neudělají nic, ani kdyby to mělo 4 hlavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22

@jahuhudka problém je to velký, jaké kupovat oblečení? Modré, růžové? Připravit se na to že moje dítě bude ASI postižené? Tohle není podle mě normální, u mého prvního dítěte to bylo jasné hned, že je v pořádku a že je to holčička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
7.8.20 13:52

@Hannah92? trochu nechápu co ti vadí. Dítě máš v břiše, utz není nikdy 100 % protože dítě se ti v břiše různě pohybuje. Byla bys radši, kdyby ti řekli, že je to na 100% kluk a narodila se holka? anebo kdyby ti řekli, že na 100% nebude mít golfové nohy a ono je nakonec mělo? Nikdo neví vše a světe div se, ani doktoři z ultrazvuku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
7.8.20 13:54
@Hannah92 píše:
@jahuhudka problém je to velký, jaké kupovat oblečení? Modré, růžové? Připravit se na to že moje dítě bude ASI postižené? Tohle není podle mě normální, u mého prvního dítěte to bylo jasné hned, že je v pořádku a že je to holčička.

Žádné! Když je to takový problém.

Kup 10 věcí v neutrálu a po porodu můžeš nakupovat do zblbnutí.

A jestli je postižené, tak postižené bude. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
7.8.20 13:55

@Mia25 kdyby mi tohle řekli u prvního screeningu, šla bych na potrat bez váhání, teď si to budu muset odnosit, porodit a nechat v porodnici. Zbytečná námaha pro nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
7.8.20 13:56

@Hannah92
A tohle teď myslíš vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
7.8.20 13:57

@Hannah92 aha takže troll jak vyšitý… s váma se nebavím promiň :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
@Hannah92 píše:
Ahoj, jaké jste měli, máte, štěstí na doktory? Já jsem úplně v pasti. Jsem 32tt, doteď nevím pohlaví, nevím, jestli má mé dítě nějakou vadu nebo ne, pokaždé se musím gynekologa ptát, jestli už vidí pohlaví, tak řekne že „ASI KLUK“, když jsem se zeptala podruhé, řekl „no vypadá to na kluka, ale nemůžu si být stoprocentně jistý. Na screeningu 30tt našli miminku "ASI GOLFOVÉ NOHY, NEBO SI MOZNA JENOM TAK LEŽÍ“ takže teď babo raď. Všude slyším jen „ASI“ „MOŽNÁ“ NEVIM NA 100%„,… je možné jít někde na další screening, i když jsem už byla na posledním 30tt, aby mi to, že má moje dítě "MOŽNÁ“ golfové nohy, abych to aspoň mohla vědět na 100% a ne na 50%???

Kdybys psala jen o tech golfovych nozickach, tak by se to dalo mozna pochopit. Strach o zdravi dite. Ale tebe nejvic zajima, zda nakupovat ruzovou nebo modrou? Ubohost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894

@Hannah92 tos nenapsala vážně, že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
7.8.20 13:58
@Hannah92 píše:
@Mia25 kdyby mi tohle řekli u prvního screeningu, šla bych na potrat bez váhání, teď si to budu muset odnosit, porodit a nechat v porodnici. Zbytečná námaha pro nic.

8o 8o 8o ty, že už jedno dítě máš? No tvl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
7.8.20 13:58
@Hannah92 píše:
@Mia25 kdyby mi tohle řekli u prvního screeningu, šla bych na potrat bez váhání, teď si to budu muset odnosit, porodit a nechat v porodnici. Zbytečná námaha pro nic.

Jo jasný. Trapnej trolle…

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama