Kam v praze, prosim poraďte

Anonymni
11.2.08 11:08

Kam v praze, prosim poraďte

Ahoj vsem maminkam,
na par dni mi prijedou znami do Prahy na navstevu. Josu mladi (24-27) let, deti nemaji. Potrebuji vymyslet program na jedno pozdni odpoledne a hlavne vecer…Poradite mi, kam bych je mohla vzit vecer?
Treba nekam na sklenicku? Nejakou zajimavou restauraci treba netypickou…maji radi hudbu (ne diskoteky), film, i umeni.Divadla uz jou vyprodana, kino je posledni varianta…

Dekuji za kazdy typ…
Zdena

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

123
11.2.08 11:24

kam v Praze, prosim poradte

Ahoj vsem maminkam,
na par dni mi prijedou znami do Prahy na navstevu. Josu mladi (24-27) let, deti nemaji. Potrebuji vymyslet program na jedno pozdni odpoledne a hlavne vecer…Poradite mi, kam bych je mohla vzit vecer?
Treba nekam na sklenicku? Nejakou zajimavou restauraci treba netypickou…maji radi hudbu (ne diskoteky), film, i umeni.Divadla uz jou vyprodana, kino je posledni varianta…

Dekuji za kazdy typ…
Zdena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20093
11.2.08 11:26

nanapsala jsi z které části Prahy … abyste pak nemuseli kvůli 3 hodinám zábavy jet 1,5hod tam a 1,5 hod zpátky :-)
taky záleží kolik chcete investovat …
Dá se jít do středověké restaurace v podhradí „U sedmi švábů“ to je hodně atypický, ale musíš zjistit, jestli tam nemají třeba na ten večer rezervaci

Nebo Ambiente Brazilero (nebo tak nějak) Na poříčí - tam zaplatíš paušál a jís a jíš a mají tam masa z jihoamerických krav a býků a k tomu dobré pití a teplý ananas …

Nebo třeba na Laser game, ale to chce partu aspoň tak 6 lidí, aby byla sranda a hrát každý proti každému, nebo i na týmy (to je na Zličíně)

Pak různé restaurace - mexiko, čína (ne bufet, ale nějakou pravou čínskou), japonsko, indie, arabská kuchyně …

Dá se jít na bowling, na kulečník - to je skoro všude, nebo třeba zajít na motokáry (v Jinonicích) nebo si zahrajte golf (na takovým tom trenažeru a nemusíte nikam ven).
Plavby parníkem teď v zimě asi nejsou nejlepší nápad :-)

Jsou i restaurace, kde se dá tančit (z hlavy teď nevim) a určitě jsou kluby, kde se hraje i jiná hudba než disko, takže třeba salsa a latina …

určitě je toho ještě spousta, co se dá dělat, jen mě už momentálně nic nenapadá
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
11.2.08 12:11

Záleží na lokalitě, ale pokud nemáte z ruky Karlín, tak doporučuju restauraci Charleston. Je to tam v duchu třicátých let, večer se tam hraježivá hudba (klavír nebo housle), obsluha výborná…my tam chodíme moc rádi.

http://www.evergreenrestaurant.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5679
11.2.08 12:17

Já mám oblíbenou mexickou kde hraje živá hudba - Red Hot and Blues kousek od Kotvy, bezva jídlo a zajímavé prostředí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
11.2.08 12:17

Psala jsem do té druhé diskuze, tak kopíruju ještě sem, abys to měla pohromadě :wink: .

Záleží na lokalitě, ale pokud nemáte z ruky Karlín, tak doporučuju restauraci Charleston. Je to tam v duchu třicátých let, večer se tam hraježivá hudba (klavír nebo housle), obsluha výborná…my tam chodíme moc rádi.

http://www.evergreenrestaurant.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
11.2.08 12:30

Založila jsi dvě stejné diskuse, na různá místa. A obě špatně..

Přesouvám do jednodenních výletů a slučuji.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
11.2.08 22:43

Diky za typy, U sedmi švabu je to super, tam jsem je brala posledne. S dopravou je mi to celkem jedno, neni to omezujici…ted uz to definitivne vypada, ze to bude damska jizda:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama