Kam ve Vyškově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EvikM
Kecalka 103 příspěvků 19.09.18 18:12
Kam ve Vyškově

Zdravím :-) Tento víkend pojedeme do Vyškova - máme ubytování domluvené na 3 dny, bohužel nemá být úplně hezky - má pršet :-( Proto jsem se chtěla zeptat na nějaký tip co podniknout - máme 2 děti (3 a 5 let), aby se zabavily v případě špatného počasí. Jestli bude hezky, tak máme v plánu jet na Macochu a jeden den půjdeme do Dinoparku. Díky za informace :-)

Reakce:
ZZloba89
Kecalka 375 příspěvků 19.09.18 18:57

Pokud bude hnusně tak aquapark, výlet do Brna do Bruna( dětská megahernička)..
Ve Vyškově toho moc ale není

Nell2
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 19.09.18 22:21

Taky mě ve Vyškově nenapadá nic kromě bazénu :nevim:

EvikM
Kecalka 103 příspěvků 19.09.18 22:24

Nemusi to byt ciste Vyskov - klidne blizke okoli :-) ale prave, co jsem hledala, tak jsem nikde nic nenasla :-( :think:

smudlinky
Závislačka 2572 příspěvků 348 inzerátů 20.09.18 06:47

ve Vyškově je pro děti kavárna mochomůrka, zoo, výborné zákusky mají v kavárně u Pavlínky, dá se jít do muzea, na bazén, možná je otevřený i zimní stadion, vedle něj je celkem pěkné venkovní hřiště. V okolí mě nic nenapadá, leda Slavkov- zámek, Brno- tam je možností vyžití spousta ( bazeny, herny, vlacky, hriste, muzea, pamatky)

LenkaN26
Závislačka 4091 příspěvků 20.09.18 07:09

Slavkov zámek, Bučovice zámek, Brno Vida, Bongo, Bruno, Wikyland, pokud neprší tak obora Holedná, přehrada. Nicméně v Brně se toho najde spousta. Ve Vyškově kromě zoo s dinoparkem a pár těch kaváren nic moc.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22222 příspěvků 09.10.18 10:29

Ve Vyškově jsme byli v létě a je tam krásná ZOO a Dinopark.Dopo­ručuju.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22222 příspěvků 09.10.18 10:30

https://www.tripadvisor.cz/…Moravia.html

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >