Kamínky v pracce

280
28.1.16 09:35

Kamínky v pracce

Ahoj,
podařilo se mi vyprat synovu bundu i s plnou kapsou malých kamínků. Dost jsem jich vyndala z bubnu, ale po zapnutí je slyšet, jak v pracce kaminky rachotí. Stalo se to někomu? Je potřeba volat opravare, nebo se třeba časem odplaví sami? Pračku máme novou asi 3 měsíce a nerada bych jí oddělala.

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
28.1.16 09:39

No já bych to vybrala ručně a pak zapnula máchání a odstřeďování… Pak by to chtělo vyčistit filtr a podle toho by se vidělo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
28.1.16 09:48

Já bych to ještě před tím mácháním a ždímáním asi vysála :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6529
28.1.16 09:55
@Tunrida píše:
Já bych to ještě před tím mácháním a ždímáním asi vysála :mrgreen:

Jo a odrovnáš si motor na vysavači… tou vysátou vodou… :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
28.1.16 09:58
@Black Cat píše:
Jo a odrovnáš si motor na vysavači… tou vysátou vodou… :mrgreen: :palec:

No tak já ne, já na to mám čůpr průmyslový vysavač :mrgreen:
Ale ona nepíše, že by jí tam voda stála, takže by si ji nevysála ani normálním vysavačem.

• Nahlásit
  • Citovat
6529
28.1.16 10:02

@Tunrida Já bych se bála, že fakt nasaju nějaký kapičky co zůstaly na bubnu a pak mi manžel vynadá, že jsem dos..ala pračku i vysavač :lol: :mavam:
Radši bych to vybrala ručně. Zbytek vypadá při tom máchání. Vždycky jsem se divila, jak se může dostat do filtru třebas knoflík. Kudy se to jako procpe přes ty malý dírky v bubnu, ale ony jsou tak ještě dva takové otvory a tudy se to procpe… /nevím jak to popsat… /
Prostě, zkusila bych to vyplavit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
28.1.16 10:16

Díky, vybrala jsem všechny, které byly v tom gumovém těsnění, ale k těm ostatním nevím jak se dostat. Filtr byl čistý :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23410
28.1.16 10:18

@LE.nova já bych vybrala ručně co by šlo. Pak bych vyčistila filtr. Pak to máchání a odstředění, znova kouknout jestli se nedá něco vybrat, znova vyčistit filtr a kdyby to nepomohlo tak opravář.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
28.1.16 10:41

@Black Cat Ty jo, tak pár kapek vody by měl snad zvládnout každý vysavač, ne? To vysaješ, ani nevíš jak 8o
Jojo, to vím, že do filtru toho propadá hodně. Jenže jestli se jí to pořád točí někde v bubnu, tak nevím, jestli to tam napadá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
848
28.1.16 11:59

Hlavně si tím odstřeďováním s kamínkama pěkně omlátíte buben a pračku a za rok budete nadávat, že vám to rezne. To si radši zaplaťte opraváře z autorizovaného servisu rovnou, ať to rozebere a vybere a máte klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4216
12.2.16 15:21

MOC DĚKUJI ZA RADY!! Stalo se mi přesně to samé co zakladatelce :roll: vyprala jsem synovu vestu plnou drobných kamínků. Vybrala jsem co se dalo (plnou hrst) a doufala, že se nic nedostalo jinam. Dneska jsem zapnula pračku a bylo mi jasný, že jsme všechno nevysbírala, že to nalezlo i jinam. Ze zoufalství jsem hledat rady na netu a narazila na tuhle diskusi :palec: Rozebrala jsem filtr (po 6 letech poprvé :oops: :oops: ) a hups - asi 20-30 kamínků… Pak už pračka krásně doprala, nebylo potřeba ani pustit mezi tím máchání, už tam nebyl podle zvuku jediný kamínek :palec: :potlesk:
Nebýt vašich rad, sedím zoufalá před pračkou a přemýšlím co dělat :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama