Kapsář do auta

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chobotnice
Povídálka 19 příspěvků 27.01.09 14:53
Kapsář do auta

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s kapsářem do auta. Tím, co věší na přední sedadlo (zezadu).
Totiž, kamarádka (nešije a já jo) mě požádala, abych vymyslela a udělala kapsář do auta jednak na různé drobnosti (plínky, ubrousky, dudlík, flašku, hračky…), a hlavně aby dítě neokopávalo sedadlo před sebou. Tak jsem to vymyslela, leč…
My máme dodávku, tak Lenča jezdí s náma v přední řadě, ale jednou jsme měli půjčené auto od sousedů a já jela s Lenčou vzadu a koukám, že má podrážky botiček ve výšce, ve které jsem plánovala hračky, dudlík a flašku. A z dlouhé chvíle se snažila kopat do sedadla před sebou (ještě naštěstí nedostala). A tak nevím, nevím, co by z těch věcí bylo. Příliš se mi do toho nechce.
Nemáte s kapsářem některá zkušenost?
Díky Lenka

http://miminko.kulisy.cz

Reakce:
juma
Kecalka 354 příspěvků 27.01.09 15:15

Tak my jsme ho koupili, jezdili s ním asi týden, pak jsme ho sundali a koupili jen takový ten průhledný kryt, aby se sedadlo neokopávalo. Dcerka byla z kapsáře nadšená, okamžitě ho napěchovala hračkami a těšila se první jízdu. Bohužel, jak tam byly ty hračky, tak se ještě změnšil prostor pro nohy a dcerka teď okopávala nejen nový kapsář ale i vykukující hračky. :( Rukama na něj zase nedosáhla, takže jsem musela já zepředu podávat hračky z kapsáře, který byl za mnou… :roll: Takže já radím, ušetři si zbytečnou práci nebo ušij kamarádce něco jiného :wink: .

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 27.01.09 15:52

Ahoj,
my jsme kapsář dostali. Nedávala jsem ho ale na sedadlo před dítě, dávala jsem ho na to druhé (před sebe, jezdila jsem tehdy vzadu vedle autosedačky). Měla jsem v tom drobné věci - plínky, čepice, rukavičky a podobné drobné oblečení, které jsem v autě synovi svlékala…

Dávat to před dítě mi připadá zbytečné - jednak do toho dítě kope (takže zbývá jen malé místo nad nožičkama, kde mohou být nějaké kapsičky), a jednak si z kapsáře za jízdy stejně nemůže nic vzít, protože je dítě připoutané a nedosáhne tam.

Takže mně osobně to přijde jako zbytečnost. Teď kapsář nepoužívám vůbec, vozíme vzadu už 2 sedačky a já sedím vepředu. Bych to kamarádce taktně rozmluvila … :wink:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17255 příspěvků 27.01.09 21:57

Kapsář máme, ale je fakt, že od vyššího věku - cca 3 let a osvědčil se. Dcera si do něj dala knížky, pastelky, omalovánky a jiný bordelinec a různě ho vytahuje, když se potřebuje zabavit, ale je fakt, že ve 3 letech už měla sedačku s natahovacím pásem, takže do něj dosáhla.

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 28.01.09 09:25

My ho taky máme a myslím, že je vhodný až pro děti, které sedí v té největší sedačce (a jsou připoutané jen pásem). Do té doby tam stejně nedosáhnou, jen do toho kopou a trhají (už jsme jeden vyhodili). Takže Klára ho má a obhospodařuje si ho sama, Petína ho dostane až s novou sedačkou.
 Halka

chobotnice
Povídálka 19 příspěvků 28.01.09 09:29

Díky za odpovědi a tipy, s kamarádkou to proberu. Je fakt, že může mít smysl pro větší děti, pokud ho udělám, tak ho můžu vyzkoušet na 4leté neteři.

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 28.01.09 09:53

Tak sem potom, prosím, hoď fotku. Třeba budeš mít víc zájemců a můžeš šít na zakázku.
 Halka

chobotnice
Povídálka 19 příspěvků 28.01.09 10:02

Halko, na zakázku už šiju (viz moje www) , ale kapsář do auta zatím ne, byl by to prototyp :wink:
ozvu se

chobotnice
Povídálka 19 příspěvků 17.11.09 13:26

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, vůbec jsem nestíhala. Už mám ten kapsář do auta.

Radka Plachetová
Nováček 6 příspěvků 13.06.14 10:47

Ahojky.Ten kapsar je krasny a vypada super. Prosim mohla by jste mi taky takov usit? A pokud jo, tak jakou castku by jste za nej chtela. Dekuju za odpoved.Jen mi prosim napiste na e-mail radka. plachetova@sez­nam.cz
Dekuju moc za odpoved

Radka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >