Kapsář nejen na hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 20:59
kapsář nejen na hračky

Hezký den všem,

jaké máte zkušenosti s praktičností a využitelností kapsářů k postýlce? Líbí se mi nějaký takový kapsář: https://www.fontanela.cz/…ove-c-3.html

Máte někdo třeba také zkušenost s ručně šitými? Vyjdou cenově lépe nebo stejně? Tento se mi líbí i designově a začínám nad ním uvažovat :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 21.02.17 21:04

@Vrzilka A na co se to ma pouzivat? Nic takoveho nemam a vubec netusim, co bych s tim mela delat.

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 21:09

@Cuddy Já mám pocit že to potřebuji na různé věci a potřeby pro malého. Hračky, knížečky když uspáváme a já to vnímám jako takový odkladač věcí co potřebujeme po ruce a nemám pak binec kolem postýlky. Právě přemýšlím nad tím, jak velký chci mít. Tento se mi líbí, ale mají tak spoustu dalších kapsářů https://www.fontanela.cz/…lky/kapsare/
Nejsou už bohužel tak hezké :(

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 21.02.17 21:13

@Vrzilka Tedy premyslim, jak to delam, ale take nemam binec kolem postylky a toto nepouzivam. Pro me jsou tyto kapsare symbolem nejakeho „vetesnictvi“, kdy se tam odklada to, co nema sve misto a za chvili se na to zapomene, ze to v tom kapsari je.

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 21:16

@Cuddy Každý to máme jinak. Já věčně kolem postýlky něco mám a tohle se mi opravdu líbí, jen hledám varianty, které jsou na trhu :-) Líbí se mi, třeba pak také dojdu k názoru, že je to věc zbytečná. Zároveň to může ozvláštnit postýlku :-) to je asi na každém :-) :P

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 21.02.17 21:18

@Vrzilka Jasne, kazdemu se libi neco jineho. Tak at dobre vyberes :kytka:

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 21:19

@Cuddy děkuji, určo pak třeba hodím nějakou zpětnou zprávu, zda jste měla pravdu :-D

hanzy
Echt Kelišová 8354 příspěvků 21.02.17 21:27

Ja mam kapsar jaokby uvnitr postylky(nad mantinelem). Je to myslim 5 kapes vedle sebe. Mala tam ma hracky, v jedne ma piti (to ted nove, tak moc zatim nevyuziva) a v jedne dudliky. Ty pravidelne v noci meni, nebo kdyz nekde nejaky ztrati, vi, ze v kapsari nejaky jiny najde :mrgreen:

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 21:30

@hanzy No to je super :-) tak alespoň vím co náš čeká :-D takže máte podélký někde na vrchu, jestli chápu správně? a kupovaný? nebo nějak ručně šitý? Na kolik případně přišel? :mavam:

hanzy
Echt Kelišová 8354 příspěvků 21.02.17 21:35

@Vrzilka no, me to prave sila mamka, ale myslim, ze nekdo, kdo sije treba i povleceni nebo ty mantinely by to mohl klidne na zakazku usit. Asi to nebude nic extra tezkeho. Mala uz ma rok a pul, takze rost mame dole, mantinel tam porad je, ten je tak 20cm odhadem, no a nad nim uz zacina kapsar. Je privazany za vrchni dil postylky. Kapsy jsou ruzne siroke, nejsou myslim vsechny stejne. Ale to je asi fuk. Obcas, kdyz se vzbudi a jeste se me nedozaduje, tak si tam „kramuje“ v tom. No a na ty dudliky to hlavne pouziva v noci :mrgreen:

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 21.02.17 21:39

My máme kapsář v dětském koutku v obýváku přibitý na zdi.. (dítko nemá vlastní pokojík). Šila mi ho mamka, má 4 velký kapsy a je to super věc :srdce: :palec:

nico2
Kecalka 370 příspěvků 21.02.17 21:41

Já mám teda kapsar u přebalovaciho pultu, takže trochu něco jiného, ale za mne super. U postýlky jsem měla a tam jsem nevyužila. Teď ho má starší dcera na dveřích na plyšáky. Takže jen jako postřeh, ze se dá vždycky nějak využít. Pokud se vybere pěkný, tak je to i jako dekorace. Já si tedy všechny siju, takže je mám vždy sladěny do pokoje

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 21:43

@hanzy Tak super, moc děkuji za rady. Zkusím ukecat mamku nebo tchýni a nebo si případně pořídím tento, je moc hezký :-) Pro mě je důležité, že to má smysl :roll:

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 21:45

@Akzeretka Je super vidět, že to má i jiné využití než k postýlce. Popřemýšlím. Děkuji :-)

Vrzilka
Povídálka 20 příspěvků 21.02.17 21:46

@nico2 Já teda tak šikovná nejsem, abych si ušila sama, ale je pravda, že mě nenapadlo, že bych ho mohla potom využít i na jiných místech. Děkuji za inspiraci :-) :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >