Reklama

Přebalovací pult- domácí výroba

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 14.02.17 12:48
Přebalovací pult- domácí výroba

Hezký den :kytka:,

potřebovala bych poradit s výrobou přebalovacího pultu. Musím udělat návrh pro kamaráda truhláře a nevím jak to vymyslet s upevněním- nechci nijak do komody vrtat, pouze nasadit. Na šírku by měl mít pult 90 cm (jako šířka komody) a na délku 80 cm (hloubka komody je 43 cm). Prosím o zkušenosti, jak jste si nechali navrhnout pult vy, aby na skřínce držel a nepřevrhl se. Navíc zepředu jsou šuplíky, takže nějaké extra zarážky moc nepřipadají v úvahu. Šuplík by pak nešel otevřít. Děkuji za Vaše rady :hug:

Reklama

Reakce:

Bara04
Kecalka 201 příspěvků 14.02.17 12:54

Zespoda pultu tenké lišty - udělají ohradku co jakoby nsdadíš na tu horní desku
mam ho na komodu z IKEA takto řešený, lišty mají cca 5 mm
je schovaný pokud bude třeba mohu zkusit foto večer

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 14.02.17 12:58

@Bara04 A nemůže se pult převrhnout? Když bude pult např. v zadu (zaražený o zeď) 37 cm a vpředu 12 cm přečuhovat. Já mám stále utkvělou představu, že se mimčo přetočí a žuchne :think:

KRTECEEKK
Nováček 5 příspěvků 14.02.17 13:04

My máme tento pult, byl perfektní, malá nám z něj už odrostla.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 14.02.17 13:26

Udělala bych to nějak takto, snad to bude k přečtení

Bara04
Kecalka 201 příspěvků 14.02.17 13:39

@VikiJ
no on je opravdu opravdu těžký:-) tak by si musel mimino sednou ma kraj a skákat:-) taky mi čouhá a celkem dost ale oni jsou vážně malí… krom toho… nikdy tam prcka nenecháš samotného toho bych se nebála… ale třeba je i lepší řešení… minimálně může ta zadní lišta být tlustší:-)

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 14.02.17 13:49

@Popokatepetla Super, nějak podobně jsem to myslela, ale nebyla jsem si jistá. Děkuji moc :kytka:

@Bara04 Pravda, nejspíš bude dost těžký a sedne si na tu skříňku. Děkujíí :dance:

Děkuji moc holky :hug:

Tunrida
Hvězda diskuse 47184 příspěvků 14.02.17 14:15

Tak kamarád truhlář by měl něco takového udělat na koleni. Je to úplně primitivní. Jinak bych to udělala úplně stejně jako na tom náčrtu, co tu už je. A dítě ti z pultu spadnout nemůže, protože tam to dítě nenecháš samotný ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama