Zábrana na postel Safety1st

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xhanach
Povídálka 28 příspěvků 02.02.17 19:41
Zábrana na postel Safety1st

Prosím je tady někdo, kdo by věděl za kolik prodávají v Lidlu zábranu na postel Safety1st. Koupili jsme ji před asi dvěma roky a nakonec jsme ji ani nerozbalili. Teď bychom ji rádi prodali, ale nemám ani ponětí kolik vlastně stála. Děkuji.

Reakce:

admin
Extra třída :D 11158 příspěvků 24.05.17 10:51

Dobrý den,

v diskusích nevyužívejte nabídky ani poptávky zboží - tyto příspěvky jsem smazala. Pro tyto účely slouží Bazar eMimina.

Děkuji za pochopení :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >