Zábrana na postel Safety1st

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xhanach
Povídálka 28 příspěvků 02.02.17 19:41
Zábrana na postel Safety1st

Prosím je tady někdo, kdo by věděl za kolik prodávají v Lidlu zábranu na postel Safety1st. Koupili jsme ji před asi dvěma roky a nakonec jsme ji ani nerozbalili. Teď bychom ji rádi prodali, ale nemám ani ponětí kolik vlastně stála. Děkuji.

Reakce:
admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 24.05.17 10:51

Dobrý den,

v diskusích nevyužívejte nabídky ani poptávky zboží - tyto příspěvky jsem smazala. Pro tyto účely slouží Bazar eMimina.

Děkuji za pochopení :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >