Reklama

Sušička - zavinovačky, fusaky apod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4u
Povídálka 44 příspěvků 24.01.17 14:06
Susicka - zavinovacky, fusaky apod.

Ahojte, chtela jsem se zeptat, jestli jste zkouseli nekdo susit fusaky, zavinovacky a podobne veci v susicce.

Normalne peru vsechno na 40 a v susicce susim vsechno krome funkcniho pradla a sportovnich bund (prijde mne, ze pokud bych se mela drzet cedulek, tak neususim polovinu bavlnenych tricek). Ted cekame male a prepiram nakoupenou vybavicku a myslim si, ze se tem vecem nemuze nic stat, kdyz to dam na syntetiku, ale nejsem si uplne jista a nechcu to znicit.

Pokud nekdo mate zkusenosti se susenim techto veci, tak dejte vedet.. Dekuju moc :-)

Konkretne mam:
Emitex fusak 3v1 (fleecovy vevnitr, venku polyester)
Emitex zavinovacka do autosedacky (cela fleecova)
Klasicka zavinovacka a rychlozavinovacka (bavlna + uvnitr polyester)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 24.01.17 14:15

Zavinovacky susim bezne. Fusak bych si netroufla, takže ten putuje na susak

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22827 příspěvků 24.01.17 14:17

@4u já teda v sušičce zatím usušila všechno, kromě podprsenek a svých silonek(punčochá­čů). Pokud dávám něco o co mám strach, tak si to chodím hlídat a volím raději kratší dobu sušení. Asi bych dala i ten fusak, i tu zavinovačku. Jak píšeš, kdybych se měla řídit cedulkou, tak je mi sušička vlastně k ničemu. Pravda, že to suším s rizikem, že se tomu může něco stát.

Dominika19
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 24.01.17 14:25

Fusak mame stejny a susim ho normalne v susicce. A susila jsem i rychlozavino­vacky. Klasicke zavinovacky jsem tam nedavala ale jen proto ze bylicele krajkove.

Dominika19
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 24.01.17 14:25

Fusak mame stejny a susim ho normalne v susicce. A susila jsem i rychlozavino­vacky. Klasicke zavinovacky jsem tam nedavala ale jen proto ze bylicele krajkove.

4u
Povídálka 44 příspěvků 24.01.17 14:27

@lleennttiillkkaa Diky, ja mam prave podobny pristup v tady tomto :).. Jenom ted toho peru vic naraz, je to vsechno nove a stalo to nejake penize, tak tam trochu hloda cervicek :).. Tak sem si rikala, ze kdyz najdu nekoho, kdo to uz nekdy uspesne ususil, tak budu klidnejsi :)

4u
Povídálka 44 příspěvků 24.01.17 14:29

@Dominika19 Diky moc, presne tohle jsem potrebovala slyset :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22827 příspěvků 24.01.17 14:31

@4u v listopadu jsem si koupila novou zimní bundu, prvně jsem jí sušila na ramínku, ale pak když jsem jí nutně potřebovala do druhýho dne suchou, tak jsem jí tam prostě lupla a kontrolovala. Nic se jí nestalo. Ono se třeba hromada věcí má prát na 30, jenže já na pračce žádný kloudný, 30.st program nemám. Jenom takový ten krátký a ten na běžné praní nepoužívám. Takže peru na 40. Co se dá dělat. Snad jen ten fusak no, ale už ti tu někdo psal, že v pohodě :-)

4u
Povídálka 44 příspěvků 24.01.17 14:56

@lleennttiillkkaa Ja mam treba perovou bundu, ktera se podle cedulky do susicky nesmi. Pritom kdyz ju tam vysusim, tak je krasna, naducana, jako nova :). Kdyz ju dam na snuru, tak i kdyz uschne, tak nema potom ten puvodni objem. Navic si nepamatuju, ze bych nekdy koupila nejakou vec, ktera by mela na cedulce suseni se dvema teckama (na bavlnu). Vsechno je bud preskrtle uplne a nebo to ma max jednu tecku pro nizke teploty. Ono ti vyrobci se tim kryji, coz je skoda, protoze pak clovek nevi, jak to s tim pranim/susenim ve skutecnosti je.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22827 příspěvků 24.01.17 16:06

@4u s dvěma tečkama mám jednu osušku a že jich doma máme. Je z kanady. Jinak je to tak jak píšeš. Nejvíc mě dojímají ručníky, který mají na cedulce perte na 40 :-D já mám odjakživa zafixováno, že ručníky se perou nejmíň na 60

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama