Masky na karneval

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annav7
Stálice 81 příspěvků 26.01.17 13:37
masky na karneval

Ahoj, blíží se nám karnevalová “sezona“. Pojďtě dávat inspirace co vyrobit či pořídit. Já letos budu vyrábět mimoně. Nechtěla jsem aby měla dcera klasiku jako princeznu, atd.. Jak jste na tom vy? Co chystáte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 26.01.17 13:39
@Annav7 píše:
Ahoj, blíží se nám karnevalová “sezona“. Pojďtě dávat inspirace co vyrobit či pořídit. Já letos budu vyrábět mimoně. Nechtěla jsem aby měla dcera klasiku jako princeznu, atd.. Jak jste na tom vy? Co chystáte?

kolik je dceři a co chce ona? to je víc než co chceš ty přece ;)

smudlinky
Závislačka 2598 příspěvků 345 inzerátů 26.01.17 13:50

Dcera jde letos v družině prý za kočičku!-)

Kotatko03
Echt Kelišová 8177 příspěvků 26.01.17 13:56

Malá chtěla být vlk, nicméně dneska když jsme uklízely skříně, našla šátek na břišní tance a pořád v něm chodí, takže to asi máme jasný vlk nebude a když už tak vlk břišní tanečník :mrgreen:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 26.01.17 14:02

@Kotatko03 Nebo vlk, který sežral břišní tanenčnici :D

Tarinka
Echt Kelišová 8265 příspěvků 26.01.17 14:14

Ja z toho mam uplne des, to bude sama Elsa, bojim se ze ani my tomu neuniknem :roll:

xammy
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 26.01.17 14:14

Malej miluje pavouky, pujde za pavoucka :mrgreen:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 26.01.17 14:40

Syn šel loni za kominika. Letos vůbec nevím, ale určitě budu něco vyrábět doma. Mimoni a další nas naštěstí zatím míjí.

scentini
Závislačka 3506 příspěvků 26.01.17 14:42

Karneval uz mame za sebou. Dcera chtela jit za vilu, na oblicej jsem ji namalovala motyla. Mela radost a uzila si to.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 26.01.17 14:50

Ja jsem chtela, at jdou za cervenou karkulku a vlka, ale dcera, ze chce byt makova panenka, tak syn bude motyl Emanuel. Jsem zvedava, jak to vyrobim a usiju…

Bavi
Generální žvanilka 20879 příspěvků 67 inzerátů 26.01.17 14:53

@Annav7 tak mě zrovna Mimoni přijdou jako ta klasika ;) u nás třeba zrovna loni Mimoni vyhráli v soutěži masek :)

Bavi
Generální žvanilka 20879 příspěvků 67 inzerátů 26.01.17 14:55

Jinak ml. dcera bude minie, malý synator půjde za sněhuláka a starší dcera za rockerku, to vzniklo tak, že jsem loni kupovala rockerske oblečení na oslavu :)

terinka4444
Hvězda diskuse 69317 příspěvků 26.01.17 15:05

Mně se neptej, já musím vyrobit masku z Letopisů Narnie. Hrůza, musí to být maska, co zvládne obléct desetileté dítě samotné, musí být v pohodě tak, aby v ní mohla být půl dne, a musí být uzúůsobena tak, aby se dala vzít v poměrně teplém počasí, ale musí se počítat i s chladným dnem či večerem. Super to bude :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 69317 příspěvků 26.01.17 15:06
@Tarinka píše:
Ja z toho mam uplne des, to bude sama Elsa, bojim se ze ani my tomu neuniknem :roll:

ještě furt? 8o To je dva roky starý, ještě to frčí?

Tamtama
Extra třída :D 11854 příspěvků 26.01.17 15:21

Po třech letech pirátů konečně změna. Vybral si masku draka, má to i hlavu, což se mu určitě nebude líbit. :roll: Mladší chtěl doktorku Plyšákovou, ale nakonec se nechal přemluvit aspoň na indiána. :lol: Já navrhovala, že můžou jít za Pata a Mata, ale nechtěli, smradi. :cert: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >