Reklama

Masky na karneval

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annav7
Stálice 81 příspěvků 26.01.17 13:37
masky na karneval

Ahoj, blíží se nám karnevalová “sezona“. Pojďtě dávat inspirace co vyrobit či pořídit. Já letos budu vyrábět mimoně. Nechtěla jsem aby měla dcera klasiku jako princeznu, atd.. Jak jste na tom vy? Co chystáte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 26.01.17 13:39
@Annav7 píše:
Ahoj, blíží se nám karnevalová “sezona“. Pojďtě dávat inspirace co vyrobit či pořídit. Já letos budu vyrábět mimoně. Nechtěla jsem aby měla dcera klasiku jako princeznu, atd.. Jak jste na tom vy? Co chystáte?

kolik je dceři a co chce ona? to je víc než co chceš ty přece ;)

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 370 inzerátů 26.01.17 13:50

Dcera jde letos v družině prý za kočičku!-)

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 26.01.17 13:56

Malá chtěla být vlk, nicméně dneska když jsme uklízely skříně, našla šátek na břišní tance a pořád v něm chodí, takže to asi máme jasný vlk nebude a když už tak vlk břišní tanečník :mrgreen:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 26.01.17 14:02

@Kotatko03 Nebo vlk, který sežral břišní tanenčnici :D

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 14:14

Ja z toho mam uplne des, to bude sama Elsa, bojim se ze ani my tomu neuniknem :roll:

xammy
Kecalka 455 příspěvků 26.01.17 14:14

Malej miluje pavouky, pujde za pavoucka :mrgreen:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 26.01.17 14:40

Syn šel loni za kominika. Letos vůbec nevím, ale určitě budu něco vyrábět doma. Mimoni a další nas naštěstí zatím míjí.

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 26.01.17 14:42

Karneval uz mame za sebou. Dcera chtela jit za vilu, na oblicej jsem ji namalovala motyla. Mela radost a uzila si to.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 26.01.17 14:50

Ja jsem chtela, at jdou za cervenou karkulku a vlka, ale dcera, ze chce byt makova panenka, tak syn bude motyl Emanuel. Jsem zvedava, jak to vyrobim a usiju…

Bavi
Generální žvanilka 20870 příspěvků 87 inzerátů 26.01.17 14:53

@Annav7 tak mě zrovna Mimoni přijdou jako ta klasika ;) u nás třeba zrovna loni Mimoni vyhráli v soutěži masek :)

Bavi
Generální žvanilka 20870 příspěvků 87 inzerátů 26.01.17 14:55

Jinak ml. dcera bude minie, malý synator půjde za sněhuláka a starší dcera za rockerku, to vzniklo tak, že jsem loni kupovala rockerske oblečení na oslavu :)

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66639 příspěvků 26.01.17 15:05

Mně se neptej, já musím vyrobit masku z Letopisů Narnie. Hrůza, musí to být maska, co zvládne obléct desetileté dítě samotné, musí být v pohodě tak, aby v ní mohla být půl dne, a musí být uzúůsobena tak, aby se dala vzít v poměrně teplém počasí, ale musí se počítat i s chladným dnem či večerem. Super to bude :mrgreen:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66639 příspěvků 26.01.17 15:06
@Tarinka píše:
Ja z toho mam uplne des, to bude sama Elsa, bojim se ze ani my tomu neuniknem :roll:

ještě furt? 8o To je dva roky starý, ještě to frčí?

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 26.01.17 15:21

Po třech letech pirátů konečně změna. Vybral si masku draka, má to i hlavu, což se mu určitě nebude líbit. :roll: Mladší chtěl doktorku Plyšákovou, ale nakonec se nechal přemluvit aspoň na indiána. :lol: Já navrhovala, že můžou jít za Pata a Mata, ale nechtěli, smradi. :cert: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama