Kärcher wv 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katyi
Povídálka 30 příspěvků 25.05.19 21:04
Kärcher wv 5

Ahojky maminky. Od přítele jsem dostala čistič oken Kärcher wv 5. Musik uznat, že čištění oken je fakt na 15 minut celý byt, teda dvě okna a jedno balkonové se dveřmi. Problém je v tom, že to nechává takové šmouhy, vodorovně po tahu a na krajích to teda nebere vůbec a tak to musím ještě rozlestit plenkou. Nedělám něco špatně? Neměla bych méně nebo více tlačit na stěr nebo já fakt už nevím. :lol: děkuji za odpovědi :cert:

Reakce:
janka23
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 25.05.19 23:04

Je to o zvyku :) mame uz 3rok a jsem spokojena. Hlavne hodne pomalu tahnout a nedelat velke mezery :)

katyi
Povídálka 30 příspěvků 27.05.19 08:02

Jo zkusím teda, děkuji. Ještě jsem na polském videu na YouTube koukala, že prý je dobré si ten nasazovací hadřík tu a tam promachnout ve studené vodě a vyždímat, že prý ten koncentrát sám o sobě je zlej a neredit 1:10 ale klido 1:20,tak to prubnu odpo na zrcadle :)

janka23
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 27.05.19 08:32
@katyi píše:
Jo zkusím teda, děkuji. Ještě jsem na polském videu na YouTube koukala, že prý je dobré si ten nasazovací hadřík tu a tam promachnout ve studené vodě a vyždímat, že prý ten koncentrát sám o sobě je zlej a neredit 1:10 ale klido 1:20,tak to prubnu odpo na zrcadle :)

Je to jen o cviku. Take jsem ze zacatku nervnila. Ale naucis se. Ted uz proste vezmu a lestim s tim i kuchyn, stul, zrcadla, okna.. nemenila bych

Váš příspěvek
Reklama