Kašel u dcerky

82
19.3.16 20:44

Kašel u dcerky

Dobrý den, poraďte mi dcerka má 3 a pár měsíců nemůžeme se zbavit vlhkého kašle před 3 týdny jsme měli antibiotika byla zcela zdravá byla necelý týden ve školce a opět rýma a kašel vlhký nevím ci ji už dát měli jsme mukosolvan a na posledy hedelix uz jsi opravdu nevím rady a klasika ještě rýma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

809
19.3.16 20:50

Jo, to my máme taky. Vloni to začalo, do té doby nebyla nemocná, loni prosinec-květen rýma kašel, vždycky týden dobrý, 14 dní špatný. Letos měla v únoru chřipku a od té doby byla ve školce týden, pořád rýma kašel, od ní to chytne mladší brácha a od něj já, ode mě naši, do léta to bude never ending story, nepomáhá nic. Na ORL nám mudr. řekl, že je to v tomhle věku normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44786
19.3.16 20:52

@alulu to je víceméně školková klasika v tomto období :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1700
19.3.16 21:16

@alulu mně se na kašel jak u malé (14 m), tak u sebe nejvíc osvědčil doma vařený česnekový sirup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
20.3.16 13:18

My to máme to samý a to malá nechodí ani do školky. Už jsem z toho nešťastná, má teploty, nemá o nic zájem, nejí, jen leží a kouká na telku nebo spí. Na kašel jsem zkoušela mucosolvan, ambrobene, ACC, ale žádný velký úspěch. Jediné co se mi celkem osvědčilo je Tatranska směs, je možný z toho udělat i čaj. Ať jste brzy fit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama