Každodenní průjem

Anonymní
8.1.20 07:03

Každodenní průjem

Ahojky, jdu za vama pro radu :) trápí mě opakovaně průjmy ať sním co sním je to podle mě pořád stejne. Byla jsem na kolonoskopii, somu břicha, výtěry. Vše bylo v pořádku, potravinové alergie trochu zvýšená alergie na kravské mléko. To jsem ale omezila hodně. Zkoušela jsem probiotika nic mi nepomáhá. Už jsem z toho celkem zoufalá už si nevím rady :,( prosím měl jste někdo stejně problémy? A jak jste to řešily? Přivítám jakoukoliv radu :) omlouvám se za ten anonym :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1289
8.1.20 07:13

Pokud je alergie na kravské mléko, tak bych jej pro sebe vůbec nepoužívala. A na lepek dělali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
8.1.20 07:21

Pokud ti vyšlo kravské mléko, tak ho musíš vynechat úplně ne jen omezit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
8.1.20 07:22

Pokud je na mléko, tak musíte vysadit úplně a musíte dávat pozor i na skryté alergeny, což znamená dávat pozor i na potraviny kde jsou jen stopy mléka. Pak by mohl napovědět i test na intolerance potravin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20791
8.1.20 08:04

Musíš to mliko úplně vysadit no, nejen omezit, ale vybrat z jídelníčku vše co mléko obsahuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
8.1.20 08:23

Zkus vysadit mléko a mléčné výrobky úplně. A k tomu bych pořád brala probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16054
8.1.20 08:53

Mléko nemáš omezit, ale úplně vysadit.

Jinak pokud máš ještě k tomu hodně starostí či trápení, tak to taky situaci může dost zhoršovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 12:42

Jasně, tím že jsem omezila jsem myslela jako že jsem mléko úplně vysadila :) omlouvám se. Spíš by mě zajímalo nějaká hodně dobrá probiotika nebo opravdu něco co by mi mohlo pomoci. Lepek mám ok :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat