Reklama

Kde koupit delší pláštěnku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3208 příspěvků 31 inzerátů 03.09.18 00:07
Kde koupit delsi plastenku?

Zdravim, nevite, kde by se dala koupit delsi plastenka pro deti? Mam pocit, ze cim starsi dite, tim kratsi plastenka.

Reklama

Reakce:

Katerina_bella
Kecalka 248 příspěvků 03.09.18 00:12

@e008 ahoj, já kupovala tady https://www.loap-outlet.cz/…05h-1-ruzova?…

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 23 inzerátů 03.09.18 00:27

My máme děti malé (4 a 2 roky), pláštěnky kupujeme v Prioru. Je to taková ta klasika ještě z našeho dětství. :-) Pláštěnky beru vždycky s nadměrkem (klidně i o 2 čísla větší) a svišti je mají vždycky až ke kotníkům.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 03.09.18 06:09

Ve sportisimu je kupujeme.

natyber
Kelišová 6021 příspěvků 03.09.18 07:38

U nás jsou různé dětské bazary, mají i nové věci a hlavně normální dlouhé pláštěnky za pár korun a ještě pěkné. Ve sportisimu jsem koupila synovi pláštěnku, kterou měl ke kolenům :roll: chce to najít nějaký obchůdek s klasikou. A já bych se i podívala u vietnamců.

natyber
Kelišová 6021 příspěvků 03.09.18 07:42

Tak jsem koukla co máme za pláštěnku a je to Kugo, přijde mi pevná a je koupená v loni a letos je ještě ok. Je skoro až na zem. Nebo ještě Wolf má docela pěkné.

e008
Závislačka 3208 příspěvků 31 inzerátů 03.09.18 08:08

@natyber Koukala jsem na ty kugo a vypada to, ze plastenka konci kousek pod rukavy :? Nechapu, na co se vyrabi tak kratke plastenky…

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 03.09.18 08:19

Já koupila v pepcu, sice není buhvijaka kvalita, ale stala pár korun tak jich koupím klidně vic, kdyby ji malej někde drbnul :D má ji dlouho, vzala sem teda o číslo větší, ale má ji prakticky na zem akorát holínky mu koukají :mrgreen: ono už se asi u těch starších dětí počítá že budou chodit spíš s deštníkem, nevím jak staré dítě máš teda na mysli :think: malej chodí radši s deštníkem asi od 3 let, ta pláštěnka se mu plete při chůzi mezi nohama, takže ji dostává akorát když je fakt velkej slejvák a musíme ven nebo když sme někde v davu lidí, aby nikoho s deštníkem nemlátil…

natyber
Kelišová 6021 příspěvků 03.09.18 09:23

@e008 třeba tady https://www.mimibazar.cz/…l-134-az-164 jsou napsané míry tak jedině to přeměřit. Nevím jakou velkost sháníte.

Já koupila přesně tu co je tady v odkazu na obrázku ta modrá s dinosaury (v obchodě), rukávy jsem musela ještě dvakrát ohrnout. https://www.mimibazar.cz/…o-vel-86-128

Tu co jsem koupila za 250Kč ve sportisimu ta je děsná, je to spíš bunda, těsně pod zadek, ta kugo je normální dlouhá pláštěnka, ale netuším jestli na starší děti se délka zkracuje :think: Zkusila bych nějaké ty levné obchůdky, nebo dětské sekáče.

natyber
Kelišová 6021 příspěvků 03.09.18 09:25

@Kriss Tina Souhlasím s tím, že by ta pláštěnka neměla být vyloženě až na zem, tak nějak k těm holinkám to stačí, jinak se to fakt plete mezi nohy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama