Kde nakupujete pro miminka?

29.5.17 13:44

kde nakupujete pro miminka?

Ahoj, dke nejčastěji nakupujete pro miminka? Já jsem si ted oblibila Pepco a musím říct, za ty peníze mi to přijde uplně skvělé co tam mají :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14453
29.5.17 13:47

Jo pepco je bezva, taky tam nakupuju casto, ale kvalita nebejva uplne top, maj hodne veci z umelych materialu (pro uplny novorozence nevim). Ja hodne rada nakupuju i v tescu a H&M, na prvni pohled to vypada draze, ale kdyz trefim na dobrou akci tak nakoupim krasny kousky za par korun, nejsem zas typ cloveka, co koupi diteti znackovy obleceni drazsi nez pro sebe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 14:01

No ale ta kvalita - koupila jsem par věci a uz tam kupovat nebudu :nevim: ja rada next, f&f, marks and spencer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
29.5.17 14:13

Já poslední dobou H&M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
29.5.17 14:18

Za mě spokojenost s H&M, Next, C&A a Marks & Spencer. V Pepcu jsem pořídila pár věcí pro staršího hlavně do školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
29.5.17 14:26

My jsme chodící reklama na Lidl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
29.5.17 14:28

Ono kojenec to vezme párkrát a stejně to putuje do krabice, protože z toho vyroste, takže Pepco je super. Třeba kalhoty pro malinký děti tam mají za 49 kč a to fakt jinde neseženu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
29.5.17 14:32

Mně se líbí HM, Zara, Lidl…to Pepco je dobrý třeba na chalupu, na výlety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5043
29.5.17 14:51

V Pepco kupuji staršímu do školky, protože je jak neřízená střela a věčně věků má někde díry nebo fleky :lol: miminu tam občas něco koupím taky, má to na chviličku než z toho vyroste…cena ale opravdu odpovídá kvalitě, ty věci moc nevydrží…když chci něco lepšího a kvalitnejsiho, jdu do Nextu, Reservedu, Zary nebo H&M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 19:01

Nejčastěji v sekáči, tam sahám nejčastěji po Nextu, Lindexu a háemku. Pepco mi strašně smrdí a kvalitě těch věcí úplně moc nevěřím. Z nových věcí občas v diskontu - v Lidlu měli teď nedávno super věci pro miminka v hezkých barvách, v Kiku se sem tam taky něco hezkého nesmradlavého najde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama