Kde potkat chlapa pro rodinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MEduZKa35
Stálice 84 příspěvků 02.03.19 17:29
Kde potkat chlapa pro rodinu?

Zdravím :)
Mám dotaz, pokud jsou muži s dětmi sami ať už ve střídavé péči, vdovci..kde tráví čas(pokud nejsou doma) a jak se dítěti věnují? Jde mi o to, kde se má svobodná maminka pohybovat, aby dala možnost přirozenému seznámení a ne násilím přes internetové seznamky..Taky nepředpokládám, že někde v baru se pohybuje použitelný bezdětný, který by měl zájem žít rodinným životem.

Reakce:
zuracz1
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 02.03.19 17:33
@MEduZKa35 píše:
Zdravím :)
Mám dotaz, pokud jsou muži s dětmi sami ať už ve střídavé péči, vdovci..kde tráví čas(pokud nejsou doma) a jak se dítěti věnují? Jde mi o to, kde se má svobodná maminka pohybovat, aby dala možnost přirozenému seznámení a ne násilím přes internetové seznamky..Taky nepředpokládám, že někde v baru se pohybuje použitelný bezdětný, který by měl zájem žít rodinným životem.

na tohle se zeptej nejpovolanějšího @mrav
ale můj laický tipje v čekárně dětského lékaře ;) :lol:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 02.03.19 17:51

Asi kdekoliv, kde se zdržují maminky, na hřišti, ve školce, v herně, ale poznej že je to třeba ten vdovec zejo, bez toho aby ses vyptavala :D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34325 příspěvků 1 inzerát 02.03.19 17:54

Všude tam, kde ostatní. Ti, co zrovna nemají střídací týden, jsou klidně i v tom baru. Dále ti určitě nezaručuje, že chlap, který má děti ve střídavce, touží po matce s dětmi v péči a že jsou to nějaké extra rodinné typy. :nevim: Dítěti se věnují jistě různě - někde sport, někde výlety, někde doma u tv. A nejspíš většina z nich bude někde pracovat. Tak nějaká práce, kde je hodně chlapů, nebo hodně zákazníků chlapů a zjistit jejich rodinný stav :D.

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26715 příspěvků 02.03.19 18:47

Ahoj. Já bývám nejčastěji na dětském hřišti - za domem a v parku. Pak taky dětské koutky - jenže moje dcera je starší, už měla tři roky a tak chodí do školky. Když je tatínek častěji s dítětem sám, hodit řeč. My jsme s dcerou sami už přes rok. Bydlíme v Rožnově. Jestli to nemáš daleko, přijď , nebo napiš SZ :mavam:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 02.03.19 18:52

Takového muže najdeš o víkendu v marketu,přes týden na to nemá čas.Nemusíš stát na parkovišti a vyhlížet ho,poznáš ho při náhodném setkání.U lékaře nevím,tam půjde s vnoučkem v týdnu spíše babička.Kdysi bývaly velice zajímavé seznamovací pobyty,možná ještě i jsou-myslím na <www.Seznamka.cz> tam se opravdu scházeli lidé,kteří stáli či stojí o seznámení.Ono tam bude více než polovina mužů nepoužitelných,ale třeba bys tam zrovna našla partnera s dítětem-dětmi,který by za fungující rodinu dal vše.

Uživatel je online_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 02.03.19 19:21

Podle me je nelepsi to nechat byt a at nekoho poznas prirozene :lol: .Ne ze bekam pujdes a budes tam zirat na svobodny chlapy :mrgreen: .Neboj ta prava laska prijde necekane :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 19:47

Tak třeba známý hledá partnerku pro založení rodiny. Je docela společenský, chodí s přáteli třeba na bowling, do hospody, na koncerty, onehdá byl se dvěma kamarádlou i v tom bari. :mrgreen: Co mě ale napadá: Mrknout na fotografické skupiny třeba na FB a když tě někdo zaujme, mrkneš mu na profil, což může napovědět. Obecně ale hlavně přes zájmy, přes kamarády. A někam vyrazit…

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 02.03.19 19:48

Já vždy potkávam hromadu tatínku s dětma o víkendu na túře :nevim: S dnešní rozvodovosti si troufám tvrdit, že minimálně polovina z nich je volná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 20:18
@_.Emilyyy píše:
Podle me je nelepsi to nechat byt a at nekoho poznas prirozene :lol: .Ne ze bekam pujdes a budes tam zirat na svobodny chlapy :mrgreen: .Neboj ta prava laska prijde necekane :palec:

To bych cekala celou vecnost, vo si neulovis to nemas :roll:
Asi to pises , ze ty si to tak mela, ale kazdy ma jiny osud :lol:

MEduZKa35
Stálice 84 příspěvků 03.03.19 11:04
@_.Emilyyy píše:
Podle me je nelepsi to nechat byt a at nekoho poznas prirozene :lol: .Ne ze bekam pujdes a budes tam zirat na svobodny chlapy :mrgreen: .Neboj ta prava laska prijde necekane :palec:

Jsem presvedcena, ze takto nee, pokud jsi doma a mas omezene moznosti kam jit, tak si myslim ze laxni pristup tady nepochodi..

MEduZKa35
Stálice 84 příspěvků 03.03.19 11:05
@Anonymní píše:
Tak třeba známý hledá partnerku pro založení rodiny. Je docela společenský, chodí s přáteli třeba na bowling, do hospody, na koncerty, onehdá byl se dvěma kamarádlou i v tom bari. :mrgreen: Co mě ale napadá: Mrknout na fotografické skupiny třeba na FB a když tě někdo zaujme, mrkneš mu na profil, což může napovědět. Obecně ale hlavně přes zájmy, přes kamarády. A někam vyrazit…

Nemam facebook

Prof. Farnsworth
Kelišová 7147 příspěvků 03.03.19 11:09

Já bych seznamku úplně nezavrhoval. Rovnou zabanuješ všechny, co posílají fotky pohlaví, nabízejí peníze za sex, nabízí sex, chovají se jako kreténi apod. S tím zbytkem si napíšeš pár zpráv, a pokud ten člověk je alespoň trochu sympatický, tak se necháš pozvat přes den na kafe a uvidíš. Když to budeš brát jako formu prvního kontaktu (jako potkání se v sámošce nebo na ulici), tak proč by to nemohlo vyjít. Jo, většina jsou dem.nti, ale i normální chlap, co nemá čas se seznamovat na ulici se tam najde.

Uživatel je online_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 03.03.19 11:19
@MEduZKa35 píše:
Jsem presvedcena, ze takto nee, pokud jsi doma a mas omezene moznosti kam jit, tak si myslim ze laxni pristup tady nepochodi..

Tak pokud si od rana do vecera doma, tak to ne no :D

Lama Lama
Hvězda diskuse 51934 příspěvků 06.03.19 11:46
@Tiger-lily píše:
Všude tam, kde ostatní. Ti, co zrovna nemají střídací týden, jsou klidně i v tom baru. Dále ti určitě nezaručuje, že chlap, který má děti ve střídavce, touží po matce s dětmi v péči a že jsou to nějaké extra rodinné typy. :nevim: Dítěti se věnují jistě různě - někde sport, někde výlety, někde doma u tv. A nejspíš většina z nich bude někde pracovat. Tak nějaká práce, kde je hodně chlapů, nebo hodně zákazníků chlapů a zjistit jejich rodinný stav :D.

neznamená, ale přijde mi to pravděpodobnější, než chlap, co se s dětmi nestýká nebo se na ně vybodne a vidí je jednou za měsíc.

akladatelko, záleží na věku dětí. Asi bych to řešila podle tvých koníčků. Já bych to zkusila někde v horách , v restauraci, na nějakém sportovišti,kolech, zkrátka tam, kde se s dětma vyskytuji i já, protože mi to baví, páč někoho s pidi dětmi na hřišti už bych asi nelovila.

Váš příspěvek
Reklama