Kde si kupujete tepláky pro sebe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 11.01.11 23:16
Kde si kupujete tepláky pro sebe?

Holky, kde si kupujete pro sebe tepláky? Jsem líná běhat po krámech a stejně ty co mají jsou buď děsný a po vyprání ještě děsnější :roll: a nebo značkový za tisíce, ty taky mít nemusím. Hledám nějaký kompromis, pěkné tepláky na doma nebo na cvičení za solidní cenu. Asi bych si objednala něco na netu.
Máte už nějaké vyzkoušené?
taky mi vadí, když se po vyprání srazí a jsou mi krátký. vysoká jsem normálně - 168 cm, ale mám plno krátkých tepláků :evil:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
dagmar10
Závislačka 3799 příspěvků 11.01.11 23:25

Já mám teď hezké tepláky z Tchiba a jedny z Tesca. Ty z Tesca bych jim zašla nejraději hodit na hlavu, protože mají i po vyprání vytlačená kolena. Takže mi taky asi nezbyde nic jiného než si koupit nějaké dražší :nevim:

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 11.01.11 23:25

já u vietnamců :mrgreen: :mrgreen: a ještě jsou pěkný i po několika vypráních.. :mrgreen:

monkax
Závislačka 2539 příspěvků 11.01.11 23:28
Mamina87 píše:
já u vietnamců :mrgreen: :mrgreen: a ještě jsou pěkný i po několika vypráních.. :mrgreen:

Taky :lol: a jsou pořád hezké.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 11.01.11 23:33

Fakt? A nemají po vyprání ani žmolečky?

Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 11.01.11 23:36

Já jsem si nedávno kupovala dvoje v Takku,příjemný materiál,ani nebyly drahý,cca 300kč.
Na netu bych si je asi nekoupila,teplá­ky/kalhoty/pot­řebuju vyzkoušet,musí mi dokonale sedět a musim se v nich cítit pohodlně.
Na kolik to pereš,že se ti srazí?Mě se to u žádných tepláků ještě nestalo.
Jinak na to cvičení bych si koupila určitě nějaké lepší ve sportu.

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 11.01.11 23:41

Já vyzkoušela snad všechno (značkový, neznačkový, vietnamci - to vůbec nesedí a nedělá hezký zadek). Nejlepší jsou Litex ! :-D Už je ani nemusím zkoušet a objednávám přes net. Velice kvalitní, příjemný materiál, hezké střihy i barvy :palec:

Liberte
Kecalka 156 příspěvků 11.01.11 23:44

Nedávno jsem tepláky kupovala v New Yorkeru, mají tam slušný výběr a stojí 380,–. Mám i nějaké z HM.
Ale chce to vyzkoušet, některé mi vůbec neseděly, nakonec jsem vybrala dvoje moc pěkné, po vyprání se nesrazily a nežmolkují.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 11.01.11 23:47

Peru normálně na 40 jako většinu prádla, na víc ne.

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 12.01.11 00:05
monkax píše:
Mamina87 píše:
já u vietnamců :mrgreen: :mrgreen: a ještě jsou pěkný i po několika vypráních.. :mrgreen:

Přesně tak…a stojí 200,– Kč a méně… :palec: :-D

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.11 08:26

u vietnamcu, maji super sportovni pod 200kc a vypadaji lip jak kdejaky znackovy :palec:

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 12.01.11 08:38
merett píše:
u vietnamcu, maji super sportovni pod 200kc a vypadaji lip jak kdejaky znackovy :palec:

Tak to jste mi navnadily :lol: Dnes tam vyrazím!

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 12.01.11 08:44

V outletu Nike. Cena vyjde take kolem 250 Kc…a jsou super. :palec:

mila2113
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 12.01.11 08:49

Ahoj já třeba od ťamanů nemůžu jsem totiž hodně vysoká a i když mají krásné a levné tak na sebe neseženu :-( Nakupuji v Litexu ale kdyby věděl někdo kde sehnat dlouhé a levné tak taky bych tip uvítala :palec:

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 12.01.11 08:54
Lenka512 píše:
monkax píše:
Mamina87 píše:
Přesně tak…a stojí 200,– Kč a méně… :palec: :-D

Jo taky je tam kupuju ale musís hodně prohlížet ten materiál protože některe z nich jsou po prvním vypraní plné žmolku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >