Kde vykoupí oblečení v České Budějovice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucieee99
Povídálka 16 příspěvků 24.03.19 11:24
Kde vykoupí oblečení v ČB?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kde by ode mě mohli vykoupit oblečení v ČB? Mám spoustu skoro nenošených věcí, některé mají ještě visačku.. zkoušela jsem něco prodat na Vintedu, ale prodala jsem jen část. něco jsem odnesla do dětského domova a něco letělo do popelnice rovnou. Je mi líto ty věci dát někam zadara, když je to plná taška (kéžby taška- 4 velký pytle :zed: ) fakt hezkých věcích, prostě bych za to ráda měla nějaké peníze :lol: nevíte někdo prosím? ;)

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 24.03.19 11:32

Při dnešních cenách nevěřím, že to někdo vykoupí. Problém je kolikrát i s tím to někomu darovat. Já osobně vše odnesu do skladu pro pěstouny, ať to užijí potřební.

justina20
Kecalka 351 příspěvků 24.03.19 11:46

Počkej na burzu

Ijen
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 24.03.19 11:50

Hele, zrovna to řeším, vyklízím půlku bytu kvůli rekonstrukci a mám několik pytlů oblečení po sobě i dětech. Dřív bylo v centru pár bazárků, které braly do komise, ale jsou pryč. Na sobotních burzách oblečení moc není, ale nebyla jsem, jen podle fotek soudím. Občas probíhá charitativní burza U beránka nebo v Riegrova 51, ale tam jde výtěžek třeba na Arpidu, taky jsem tam párkrát vozila věci. V dubnu je burza dětského na Máji, ta je taky částečně charitativní. Zkusím najít někoho na FB skupinách, ale obávám se že to budu muset nakonec vyhodit.

Lucieee99
Povídálka 16 příspěvků 24.03.19 12:17

@Ijen
Děkuji za odpověd :* Hmm, tak to to vidím stejně :think: asi se vykašlu na hledání, kde to vykoupí a Vinted a prdnu to rovnou do dětskýho domova jako věci předtím nebo do sekáče v Nový :D už mě to nebaví to mít doma, možná něco zkusím nacpat kamarádkám 8) :lol:

Lucieee99
Povídálka 16 příspěvků 24.03.19 12:23

@Aduš8 Tak to je jasné, já bych to dala za míň, mám tu třeba ku příkladu pěknou péřovou bundu ještě s visačkou, původní cena je 1699 a dala bych jí za 400 :) a všechny věci takhle “za pár korun” trička za 5-10 Kč atd.. ale aspoň nějakou korunu za to :? Ale jak tady čtu, tak to odnesu do domova a do sekáče a bude :D

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 24.03.19 12:32

@Lucieee99 s tím domovem bych to taky tak super neviděla, známá tam chtěla dát značkové, téměř nové oblečení po dětech, ve dvou jí řekli, že nemají zájem a ve třetím, aby vse nafotila, změřila a vypsala všechny údaje, pak fotky poslala, že si vyberou. Tak se naštvala a švihla vše do kontejneru :lol: možná ještě to, kde ta cedulka bude, by jim mohlo být dost dobré. Oni dostávají na ty děti od státu peněz dost.

Lucieee99
Povídálka 16 příspěvků 24.03.19 12:58

@Aduš8 Cože? 8o tak to je mazec! Já dávala nějaké věci asi půl roku zpět do domova a v pohodě, ale je pravda, že to šlo přes charitu :? Do charity jsem to donesla a tam mi řekli, že to dají do domova, tak teď teda nevím, zda to tam fakt došlo a nebo ne, což by mě fakt mrzelo :( no jo, už s tím nic nenadělám. Děkuji za odpověď, vidím to tedy na ten sekáč a kamarádky :)

jannina1
Závislačka 4476 příspěvků 24.03.19 12:59

Co vim, tak v detskych domovech maji materialni vybaveni vynikajici. Takze s darovanim veci zde asi neuspejes.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 24.03.19 13:29

Nafotit a dát inzerát.Určitě si někdo koupí za pár korun.

Puntanella
Stálice 54 příspěvků 24.03.19 13:37

V DD asi opravdu moc nepochodis. Pretrvava názor, že je tam nedostatek. Ve skutečnosti tam těm dětem chybí rodina, mateřská láska, ale finančně nestradaji! Já jsem docela úspěšně prodávala oblečení na Letgo, které teď bohužel konci…

Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 24.03.19 13:43

Pokud bys vyhazovala dětské oblečení, tak v ČB je skládek pro pěstouny, kde to můžeš darovat. Aspoň se to využije ;)

Váš příspěvek
Reklama