Kdo pracuje v Lidlu sem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 18:32
Kdo pracuje v Lidlu sem

Ahoj, mám chvili po VŠ a pracuji v oboru, který jsem vystudovala a věc se má tak, že práce v kancelaři není to práve pro mě. Při studiu na VŠ jsem pracovala měla několik brigád v maloobchodě a jak nad tím tak přemyšlím došlo mi, že mi ta práce chybí. Proto jsem se rozhodla, že zkusím výběrové řízení na zástupce manažera prodejny v Lidlu (ono co si budeme ten plat je lákavý :))

Zajímalo by mě od těch zvás, které tam pracují myslíte, že má mladá holka šanci takové místo dostat? Případně jak často tu práci dostane někdo zvenku? Předpokládám, že se hlasí i řadový zaměstanci když se tato pozice uvolňuje. Dále jak dlouhé je zaškolování?

Budu ráda, když přispějete jakymikoliv svými postřehy :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 19:08

Zkus to, určitě tam berou i mladý holky zvenčí. Dělala jsem na této pozici, asi před 2 roky jsem skončila. Práce to je pěkná, ale dost náročná. Ale dobře zaplacená. Zaškolování je dlouhé, nevím přesně, ale nejmíň 4 měsíce. A možná na vzdálených prodejnách, že tam budeš muset spát na hotelu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 07:53

Děkuji za reakci životopis jsem poslala tak uvidím a doufám že mě pozvou aspoň na pohovor :). Mám obavy protože jsem zaměstnaná tak nevím zda by nebyla problém má výpovědní lhůta. Opravdu si myslím že by mě ta práce bavila. Můžu se zeptat proč jsi odešla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 09:51

Pracovala jsem tam 10 let, na rúzných pozicích. Pak jsme dostali novou manažerku, já jsem se s ní neshodla v mnoha věcech. Dělala mi pěkný naschvály, odešlo kvůli ní víc lidí. Pak ji vyhodili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 09:54

Kdyby ti nabídli, že tě vezmou jenom na vedoucího směny, tak to vem taky. Je to sice za míň, ale můžou tě pak povýšit. A i to míň je pořád ještě hezkej plat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 10:49

Děkuji a ještě se zeptám bývá problém že bych nemohla nastoupit hned? protože kdyby se poštěstilo tak bych musela dát výpověď a začne mi běžet výpovědní lhůta.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 13:07

To nevím, ale teď s tím většinou problém není nikde. Každej to snad pochopí, když někdo pracuje, že musí dát výpověď. Třeba by tě pustili na dohodu, ale spíš bych s tím nepočítala. Budu ti držet palečky, ať ti to dopadne :palec: :palec: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama