Kdo už to má za pár ? :D

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.10.21 11:09

Kdo už to má za pár ? :D

Holky, co jste v posledním měsíci, jak to prožíváte? :) Jsem 37+2 a přijde mi, že jsem jak na houpačce, chvíli si říkám, at už vyleze za námi :lol: a o chvíli později, at tam ještě je a co toho potřebuju ještě stihnout. Břicho už mi poslední týdny kupodivu nijak extra neroste, nejsem oteklá a tak, takže na jednu stranu si říkám, že jsem ten konec čekala teda horší :D, ale pak stačí, abych chvíli něco dělala a připadám si už nemožná, nemůžu v noci spát, bolí mě pánev…však to znáte :D. Taky každou chvilku přemýšlím, jestlijsem něco nezapomněla zařídit, koupit nebo tak…no mám už nervy :mrgreen: Kdo je na tom podobně? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.10.21 12:31

Já mám termín za 3 dny, čekám druhé dítě, dceři je 18m, takže se nemůžu jen tak povalovat doma a čekat na porod, manžel chodí normálně do práce, takže já funguju pro starší dceru úplně normálně, chodíme denně ven atd. Bohužel zatím to na porod nevypadá a v porodnici mě nechají 10 dní přenášet, pokud se to nerozběhne samo :( první porod jsem měla v termínu vyvolávaný kvůli menšímu dítěti a cukrovce, teď je naštěstí vše v pořádku, tak nemají důvod vyvolávat předčasně, což bych ale klidně brala, zase pěkně v termínu :)
No nezbývá, než čekat. Nervózní nejsem, porodu se nebojím a těším se, až už konečně nebudu těhotná :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
19
14.10.21 16:47

Ahoj, jsem 38+2 a už je to opravdu náročné a nemůžu se dočkat porodu. Poslední dva týdny mě pobolívá břicho jako při menses a večer mi vystřeluje bolest do kříže. Také mám chutě na sladké. Spánek jak kdy, někdy mě budí bolesti, jindy spím dobře až do rána, jsem ale každopádně rozlámaná.
Už, aby to bylo za námi. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
14.10.21 19:29

Já jsem zatím jen 35+6, tak uvidíme, jestli to spolu dotáhneme do konce. Nejvíc se teda těším, až nebudu chodit každou půlhodinu na záchod, zavážu si tkaničky a budu mi moct oblíknout taky něco jinýho než 4 věci, který točím pořád dokola :D

Co se týká pocitů, nebudu lhát - mám docela smíšený pocity těšení a strachu, jak se mi změní celý život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.21 23:57

Taky na čekance :D

Ahojky, všem vám holky moc držím palečky, já jsem za 40 plus 1 a nemůžu se dočkat :D. Nejdříve jsem se bála, ať neporodím moc brzy a teď se tomu směju :D Bříško nějak extra velké nemám, ale těším se, až přejdou trable se žaludkem, bolesti kyčlí a všeho možného v noci, slabý spánek a konečně tu naší princeznu uvidím. Dneska byla kontrola v porodnici a bohužel to zatím prý na porod vůbec nevypadá, čípek vysoko, porodní cesty nepřipravené, takže budeme dál čekat opět čekat :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
15.10.21 12:05

Ahoj, 39+3. Už aby to bylo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 06:09

:)

Tak já doplním, dneska 41 plus 3, včera nástup a první den vyvolávání máme za sebou. Porodní cesty zůstaly bohužel nepřipravené. Tak nám držte palec :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat