Kdy jít na 1. prohlídku?

1
13.7.21 06:19

Kdy jít na 1. prohlídku?

Zdravím. Chci se zeptat po té co Vám vyšel pozitivní test, kdy jste šli na první prohlídku?
Snažíme se cca 4 roky, jenže kvůli anovulacnim cyklům a menstruaci 3× ročně se nedařilo.
Poslední ms jsem měla 29.4, pak v květnu jen lehce špinění.
24.6 TT negativní, ale teď od neděle mám pozitivní jak ovu testy, tak i těhotenské. Na gyndu jsem objednaná na prohlídku už déle na 26.7 teď jsem koukala ani dříve nemají místo. Jenže mám strach s mýma problemama čekat ještě dva týdny. Navíc mám poruchu štítné žlázy a do původně plánované prohlídky mě čeká pár nočních směn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7334
13.7.21 06:36

Jdeš ideálně. Pokud nekrvacis, není důvod proč bys měla k lékaři spěchat, ze začátku je to buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
13.7.21 06:41

A co zmuzes kdyz pujdes driv, je to bud a nebo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
13.7.21 06:47

Taky mám poruchu štítné žlázy a i srážlivosti krve, takže jsem se s pozitivním testem objednávala na endokrinologii a hematologii. Na gynekologii to ale opravdu dřív nemá smysl, toho 26.7. je akorát. Držím palce, ať všechno pokračuje tak jak má :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
13.7.21 06:58

Ze začátku je to vždycky buď a nebo, ale rozhodně je lepší jít až po nějaké době po pozitivním testu, na UTZ by toho totiž moc vidět nebylo.
Ono čím později půjdeš, tím větší pravděpodobnost máš, že už budeš vidět i srdíčko :srdce: já byla na 1. prohlídce mezi 6-7tt a dneska jsem ráda, že jsem to neuspěchala, protože jinak bych se do další kontroly bála, jestli srdíčko bude nebo ne. Přeji ti hodně štěstí a ať ti vše dobře dopadne :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
13.7.21 07:14

Ideální doba na první prohlídku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
13.7.21 07:23

Vydrž, dřív by stejně nebylo nic vidět a jen by tě to vystresovalo. Samozřejmě pokud bude nějaký problém, tak jdi dřív, to snad tě jako akutní s problémem vezmou dřív ne? Nevím jak tvůj gynekolog, ale náš má odpoledne objednané a dopoledne právě bez objednání pro akutní problémy. Držím palce 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
13.7.21 07:42

Jdeš akorát. Me vyšel test pozitivní 25.5. a šla jsem na kontrolu až 21.6., ty dva- tři týdny je to ideál, dřív by tam stejně nebylo nic vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
13.7.21 08:10

Já byla na první prohlídce v 6 týdnu, a bylo to tak ideální, šlo to vidět, srdeční akci zachytili… Asi bych se daleko více stresovala kdybych šla brzo a řekli mi že nic nevidí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
13.7.21 09:04

Idealni doba. To, ze tam pujdes dřív, ti zdravy vyvoj nezaruci. Co se ma stat, stane se. Aspon uz uvidis vse, co by melo byt. :) Chapu te, to cekani je hrozny ale neurychlis to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat