Kdy kytku do školky?

Anonymní
29.6.20 11:49

Kdy kytku do školky

Mohu se zeptat kdy budete dávat kvítek ve školce. Náš ještě bude chodit přes prázdniny, tak nevím jestli ho máme dát zítra nebo na konci července.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1520
29.6.20 11:51

Jsem ucitelka v MS a deti prinesly normalne v patek, kdy oficialne koncil skolni rok. A mame otevreno i o prazdninach..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3985
29.6.20 11:51

Já nebudu dávat nic.. ale všeobecně se dává poslední den, kdy dítě do školky jde.dala bych tedy v červenci. Nebo pokud bude teď třeba 1r dní pauza a pak bude chtít druhou půlku července, dala bych klidně teď. Ono je to vlastně úplně jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
29.6.20 11:54
@Anonymní píše:
Mohu se zeptat kdy budete dávat kvítek ve školce. Náš ještě bude chodit přes prázdniny, tak nevím jestli ho máme dát zítra nebo na konci července.

co je na tom tak intimního, že dáváš anonym?
když chceš dej kytku kdykoli, učitelku to potěší jak zítra, tak na konci července

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18637
29.6.20 11:59
@Kolarkaa píše:
Jsem ucitelka v MS a deti prinesly normalne v patek, kdy oficialne koncil skolni rok. A mame otevreno i o prazdninach..

on letosni skolni rok koncil oficialne 26.6.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
29.6.20 12:00

U nás to třeba funguje tak, že prázdninový provoz je dost omezený a ze 4 tříd jede jen 1, kde jsou děti sloučené a učitelky se střídají z různých tříd. Takže kytku/dárek jsme vždycky nosili poslední červnový den, kdy jsem měla ještě jistotu, že budou ve své třídě se svými paní učitelkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18637
29.6.20 12:01

Kytku detem davam, kdyz se louci s pani ucitelkou. Takze pokud ted budou mit tu svoji, tak az v cervenci, pokud se ted sesypou k jine ani uvitelce, tak ted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2654
29.6.20 12:03
@Cuddy píše:

Oficiálně ne, ale většina škol a školek už to po tom dlouhém pololetí raději zabalila dřív :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17481
29.6.20 12:04

Ja davala dneska, ale syn uz nechodí a pude zas az v září, byli sme si akorat vyzvednout vykresy, tak se rovnou rozloučil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
29.6.20 12:07
@Cuddy píše:

Oficialne ne, ale u nas treba vsechny zakladky i gymply maji po a ut reditelska volna. Skolky nevim. Ja jsem kluky o prazdninach davala do skolky max na tyden a to byl vzdycky prazdninovy provoz tak osekany, ze chodili do uplne jinych skolek a sve ucitelky nevideli. Takze darky jsem davala na konci cervna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26332
29.6.20 12:23

Zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
29.6.20 12:30

Tak u nás korona režim ve školce, takže vůbec takové ptákoviny neřeším, kdy a komu kytku - já přijdu odpoledne k plotu zahrady, zamávám, zavolám na dítě, pak přejdu ke vchodu do školky, otevřou se dveře a vyjde mé dítě, ani kdybych chtěla, tak není komu tu kytku cpát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49662
29.6.20 12:31

Syn daval letos pri odpolednim rozlouceni predskolaku. Pak uz do skolky nesel. Pres leto nemusim deti davat do skolky.
Proste posledni den nastupu neco vzit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
29.6.20 13:20

@Cuddy zalezi na zrizovateli a u nas ano, skoncil 26.6. Od 29.6 mame prazdninovy provoz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7712
29.6.20 15:27
@Anonymní píše:

U nás konci školní rok ve školce teď v pátek a to i budeme dávat kytičky. Chceme dát malou kytičky všem 4 učitelkam, i těm z vedlejší třídy, které našeho syna mají taky, když jsou třídy spojené a on je má rád. O prázdninách sice týden chodit bude, ale to tam nejspíš nebudou všechny učitelka, tak proto budeme dávat teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama