Poradit se SŠ

12
25.6.20 17:10

Poradit se SŠ..

Ahoj. Chci se zeptat mám podanou přihlášku na soukromé škole obor- Cukrářka ale chtěla bych byt na jiné škole (lepší :D ) teď kvůli koronavirusu jsme nechodili do školy a já všechno zapomněla :roll:, ale jsem rozhodnutá že teda půjdu do prváku na tuhle školu ale po tom prváku bych chtěla jít na jinou a během toho prváku plus ještě teď mám i čas přes prázdniny se to chci všechno poradně naučit. Já nejsem úplně nějak blbá mě učitelky říkají že bych byla chytrá ale jsem pouze líná že mě by stačilo i dávat pozor v té hodině a uměla bych to což je pravda (přiznávám se :think: ). Ale já poradně nevím na jakou školu bych chtěla jít a teď mě docela začal lákat gympl :nevim: ale jen pokud bych se opravdu cely ten rok poradně učila a uměla bych to tam bych to chtěla jít zkusit Jestli by to šlo a proto žádám o radu jestli to opravdu budu všechno umět tak bych chtěla jít ale asi spíše na soukromý gympl na státní bych si moc nevěřila :? Takže jestli to mám zkusit s tím gymplem a nebo si vybrat prostě jinou střední školu :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19603
25.6.20 17:21

Gympl je predstupen VS, pokud nechces studovat VS, tak nema smysl na nej chodit. Kdyz ho dodelas, tak sice budes mit maturitu, ale zadne odborne vzdelani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21214
25.6.20 17:26

No to teda nevím, dost skok z nějakého učňáku na gympl. Navíc se dokládají známky, které teď máš určitě dost mizerné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
25.6.20 17:29

Zůstaň u řemesla. Když ho budeš dělat pořádně a sama se vzdělávat, máš daleko lepší perspektivu než podprůměrný absolvent gymplu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21246
25.6.20 17:36

No pristi rok muzes zkusit prijimacky na nejakou SS. Otazkou je, co chces v budoucnu delat/cim se chces zivit.
A jak se chces pres ten rok ucit/doucit, co neumis?
Gympl je pro nekoho, kdo se po nem chce jeste dale vzdelavat a student musi mit vseobecne studijni predpoklady. Coz ty vzhledem k tvym dosavadnim vysledkum a prvni volbe uciliste proste nemas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49742
25.6.20 17:51

Proc se nekdo hlasi na soukromy ucnak?
Bavi te trollit? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
676
25.6.20 18:13

@Vanesa365 tak jsi se mela ucit doma, aby sis pripomnela. Dcera taky nechodila do skoly a delala prijimacky. Ucila se kazdy den aby se dostala kam chtela.
pockej na zari a ono se to vyvrbi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
676
25.6.20 18:15

@Vanesa365 proc sis davala lrihlasku na sku, kam nechces jit? Pokud by te brali lristi rok na gymp, zacala bys od prvaku…, to asi vis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.6.20 18:39

@Kelsey protože to bylo na poslední chvíli kdy to paní učitelka potřebovala vědět kvůli přihlášce a zápisovém lístku a místo bylo jen ta téhle soukromé :slight_frown:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.6.20 18:53

Děkuji za radu o všem popřemýšlím, a asi tuhle školu na kterou jsem si dala přihlášku vynechám dam si asi rok odklad s tím že se budu učit doma a příští rok si asi vyberu spíše nějakou střední školu. Mate určitě pravdu pokud bych po gymplu se nešla dál učit což o vysoké jsem také premýšlela tak by to nemělo smysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21246
25.6.20 18:57

@Vanesa365 Kdo v takovem pripade hradi zdravotni pojisteni? :think:
Bych dite hnala, aby se rok flakalo doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21214
25.6.20 18:58
@Vanesa365 píše:
@Kelsey protože to bylo na poslední chvíli kdy to paní učitelka potřebovala vědět kvůli přihlášce a zápisovém lístku a místo bylo jen ta téhle soukromé :slight_frown:

Tomu nerozumím, přihláška se dávala někdy v únoru a věděla jsi už od první třídy, že ten okamžik nastane. Tak jak na poslední chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.6.20 19:03

Ono by sice bylo hezké byt na gymplu a jít na VŠ ale s tím učením by to asi moc nešlo naučila bych se to ale mic bych si nevěřila:thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19603
25.6.20 19:04
@Vanesa365 píše:
Děkuji za radu o všem popřemýšlím, a asi tuhle školu na kterou jsem si dala přihlášku vynechám dam si asi rok odklad s tím že se budu učit doma a příští rok si asi vyberu spíše nějakou střední školu. Mate určitě pravdu pokud bych po gymplu se nešla dál učit což o vysoké jsem také premýšlela tak by to nemělo smysl
:mrgreen: priste to lip nastuduj, nez si zacnes vymyslet.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.6.20 19:06

@vokishka protože já jsem měla vybranou přihlášku na cestovní ruch jenže neměla jsme ji potvrzenou od lékaře doktorka chtěla abych přišla já a mamce to nedala jenže já nebyla doma :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama