Kdy oznámit těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 08:34
Kdy oznamit tehotenstvi?

Kdy oznamit těhotenství? Ve 12 tt nebo pozdeji?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 23.10.18 08:37
@Anonymní píše:
Kdy oznamit těhotenství? Ve 12 tt nebo pozdeji?

Záleží na každém, jak mu to vyhovuje. My jsme oznamovali až po screeningu a to blízké rodině. Kamarádům jsme to řekli jen těm, kteří se s nami potkávají. Jinak nikde na sociálních sítích jsme to nedávali.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 23.10.18 08:41

Rodina uz to vi, zbytku az po screeningu..jsem 11tt

G.a.b.c.a20
Kecalka 343 příspěvků 23.10.18 08:45

Po screeningu.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5435 příspěvků 23.10.18 08:45

Já to řeknu teď v 10tt měla jsem v plánu později, aspoň po prvním trimestru, ale bohužel mám zdravotni komplikace a jsem nucena jít na nemocenskou a vzhledem k tomu že pracuji s kamarádkou moji sestry, tak se to brzy rozkrikne, takže to oznámím aspoň nejbližším co nejdřív ať se to k nim nedostane od někoho jiného. Jinak ale na sociální sítě atd to dávat nebudu, prostě jenom nejbližší rodine a přátelům co by se to stejně hned dověděli.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 23.10.18 08:46

Tohle záleží jen na Tobě. Těhotná jsem byla pětkrát a děti mám 3. Takže jak vyplývá, dvakrát to nedopadlo a během prvního trimestru těhotenství skončilo. Rodině (svým rodičům) jsem to říkala hned, manželovým a ostatním až po prvním trimestru a hotovém screeningu.

Micaella22
Kecalka 406 příspěvků 23.10.18 08:49

Jsem 14+6 a rodiny to jeste nevi. Spis jen moje kamosky a nasi spolecni kamaradi se kterymi se vidame casto. Nejak na to oznamovani nejsem, ani nevim jak to rict :lol: cekam taky jak dopadne amnio. Ikdyz v 19tt uz to na me asi poznaj :oops: na instac a fb to taky cpat nehodlam

lachtanice86
Kelišová 6390 příspěvků 23.10.18 08:52

Rodine po prvním screeningu někdy ve 13tt. V práci kolem 15tt. Kamarádům jak jsem potkávala. Ale dřív jak rodina to věděl jen manžel a jinak nikdo. Těhotná jsem teď po 6× a dítě zatim nemám žádné. Teď jsem 36tt

Taače
Kecalka 352 příspěvků 23.10.18 09:11

Mojí rodině hned (hodně jsem zvracela a rodiče mě chtěli „léčit“ jejich způsoby :D ), chlapově rodině po screeeningu. Kamarádům vždycky až jsme se potkali. Jelikož ani jeden sociální sítě nevedeme, tak to někteří dodnes neví, a to jsem už 30+6 tt :lol:

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 23.10.18 09:13

Taky záleží, co třeba děláš. Já hlásila hned i v práci, protože rizikové pracoviště. Takže jsem měla potvrzené úplně náhodou asi v 5tt (byla jsem na normální kontrole) a v práci jsem musela říct asi dva dny před potvrzením srdíčka, protože to, co jsem měla dělat jsem v těhotenství dělat nechtěla.

Uživatel je onlineVerurizeckova
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 23.10.18 09:16

Moje sestra to věděla hned, protože jsem byla tak v šoku, ze mě zachvátila panika, stejně jako můj muž, to jsem litala ještě s mokrym testem po bytě a vysilovala :lol: rodičům manžela jsme dali dárek na Vánoce, fotky z ultrazvuku, už jsem byla v 16. týdnu. V práci jsem to řekla taky tak. Kamarádům různě, ofiko jsme to s manželem vyprdelili na FB ve 22. týdnu

Tichošlápek
Extra třída :D 10449 příspěvků 23.10.18 09:43

Říkala jsem hned, stejne bych po potratu byla v haji a okolí by si toho všimlo

Barčítko
Povídálka 35 příspěvků 23.10.18 10:01

My jsme rodině oznamovali na vánoce, vycházelo to po první kontrole asi na 10. tt, dostali k vánocům fotku z ultrazvuku, kde byla zatím malá fazolka :lol: Kamarádi se to dozvěděli o něco později :)

Hazentla
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 23.10.18 10:11

Prvního ducha na testu jsem řešila s nejlepší kamarádkou :oops: , druhý den jsem informovala manžela (když jsem si byla jistá, že to nebyl vadný test). Rodiče jsme chtěli informovat po potvrzení srdíčka (3 měsíce bychom to nevydrželi a navíc by je trklo, že nepiju a zrovna byla smršť oslav), což klaplo pouze u tchánů, protože moje maminka, nadaná šestým smyslem, se mě při první návštěvě zeptala, jestli jsem těhotná. :lol: No a samozřejmě že lhát jí nebudu, takže naši to věděli asi týden po vynechání MS.
V práci jsem to oznámila po prvním screeningu, kamarádům podle toho, jak jsme se viděli taky po screeningu a na fb jsem dala pupkatou fotku někdy v 6. nebo 7. měsíci, každopádně po druhém screeningu.
Teď jsem ve 34.tydnu. :palec:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 23.10.18 10:22

Chlap a pár nejbližších přátel to věděli hned, ostatní se to dozvěděli ve čtrnáctém týdnu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >