Problémy v druhém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 15:58
Problémy v druhem těhotenství

Ahoj, již už jsem tu psala. Měla bych byt v 5tt, je viditelný váček 3mm. Jenže.. první těhotenství ukončeno akutním cs, teď zjištěna praskla jizva, CCa 8mm. Každý doktor mě straší.. doktorka říká, ze vlastně i potrat by byl celkem rizikový, ale nechci potrat. Miminko chci donosit. Je tu někdo, kdo donosil miminko i s takovou dírou v jizve? Já litam od jednoho doktora k druhému, zítra zase na konzultaci do Prahy, ale nikdo ještě neví, jestli mě nechají donosit, ze se to bude zvětšovat. Napadl mě i podpůrný tehotensky pas, zítra se zkusím zeptat. Samozřejmě bych byla v rizikové poradne, už teď nesmím zvedat ani první dceru. Bude to těžké. Dáte mi nějakou naději? Děkuji za reakce :(

Reakce:
Janli
Kelišová 6275 příspěvků 22.10.18 16:33

Nemysli na sebe, ale na dítě, které už doma máš. Myslíš, že to pro něj bude úplně v pohodě, když zemřeš? V životě jsou chvíle, kdy musíš volit menší zlo. Pokud půjdeš na potrat a poté na reoperaci dělohy, můžeš ještě dítě mít. Pokud zemřeš, tvému dítěti už mámu nikdo nevrátí.

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 22.10.18 16:42
Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 22.10.18 16:53

No tak tohle bych neriskovala.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 22.10.18 17:45

Po jake dobe jsi otehotnela po 1. cisari? Kasli na to, umre to dite a mozna i ty. Co blbnes. Ja bych tohle neriskla a pockala az se to opravdu zahoji znovu a bude to dle doktoru ok

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 23.10.18 08:26

Ahoj, jestli chceš, napiš mi SZ, mohu Ti dát kontakt ještě na jednoho lékaře - odborníka v této oblasti, aby ses poradila. Napiš, odkud jsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >