Kdy se uvolní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 17:55

Kdy se uvolní

Dobrý den asi blbí dotaz.. Ale kdy se může tak uvolnit vajíčko, když jsem měla jednorázový průjem? Beru antikoncepci a měla jsem průjem. Nevíte kdy by se to vajíčko uvolnilo. Už je to sice nějaký pátek zpátky. Menses normálně přišla, ale dneska mě píchá v podbřišku. Může se jednat o těhotenství? Včera jsem si dělala test a negativní. 20 den po styku, ale mohlo to být i později. Prosím o radu :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
704
18.10.21 17:58

To je teď nějaká epidemie a každá má průjem nebo jsi furt dokola ta samá? 😂
Přišla ti menses a test máš negativní, nejsi těhotná. A nesoulož, jinak ti vypadají všechny vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
18.10.21 17:58
@Anonymní píše:
Dobrý den asi blbí dotaz.. Ale kdy se může tak uvolnit vajíčko, když jsem měla jednorázový průjem? Beru antikoncepci a měla jsem průjem. Nevíte kdy by se to vajíčko uvolnilo. Už je to sice nějaký pátek zpátky. Menses normálně přišla, ale dneska mě píchá v podbřišku. Může se jednat o těhotenství? Včera jsem si dělala test a negativní. 20 den po styku, ale mohlo to být i později. Prosím o radu :oops:

Pane bože už se bez fakt léčit. Nejsi těhotná a už s tím neotravuj!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 17:59

@JancaS84 teď nevím o co jde 8o

• Citovat
  • Nahlásit
11975
18.10.21 18:03
@Anonymní píše:
@JancaS84 teď nevím o co jde 8o

Prosím tě nedělej z nás idioty. Ptáš se tady na to denně už asi 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 18:07

@JancaS84 omlouvám, se ale opravdu nevím

• Citovat
  • Nahlásit
1312
18.10.21 18:12

@admin
Můžete prověřit zda se jedná o tu samou uživatelku, co tu každý den zakládá obdobnou diskuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
18.10.21 18:24

Zase náš oblíbený průjem :D To mě takhle při pondělku potěšilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26195
18.10.21 18:29

Proboha tohle už je na diagnózu. :zed: já už se lekla, že tu dnes nebude diskuze na téma průjem antikoncepce a těhotenství přes ms :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27535
18.10.21 19:57
@Anonymní píše:
Dobrý den asi blbí dotaz.. Ale kdy se může tak uvolnit vajíčko, když jsem měla jednorázový průjem? Beru antikoncepci a měla jsem průjem. Nevíte kdy by se to vajíčko uvolnilo. Už je to sice nějaký pátek zpátky. Menses normálně přišla, ale dneska mě píchá v podbřišku. Může se jednat o těhotenství? Včera jsem si dělala test a negativní. 20 den po styku, ale mohlo to být i později. Prosím o radu :oops:

Když bereš antikoncepci, tak ovulace není. A průjem nemá s ovulací nic společného, to je jiná díra.
A přestaň už, myslíš, že to nepoznáme, že jsi pořád jedná a ta samá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
18.10.21 20:03

Že tě to stále baví, určitě budeš těhotná, můžeš začít nakupovat výbavu. Když nevěříš testu, zaplať si rozbor krve cca 300 a snad už budeš mít klid. Další sex bych doporučila až trochu dozraješ nebo ještě další ochranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
18.10.21 20:55

Můžeš si nechat udělat těhotenský test z žilní krve v laboratoři jako samoplátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
18.10.21 21:03
@Angry_birds píše:
@admin
Můžete prověřit zda se jedná o tu samou uživatelku, co tu každý den zakládá obdobnou diskuzi?

Dobrý večer,
ano, jedná se o stejnou osobu. Již s dotyčnou řeším. Děkuji za upozornění.

Hezký den
Terka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
18.10.21 21:58

:roll: :roll: :roll: fakt holka nesouloz dokud si to nesrovnas v hlavě. Ušetřís si spoustu nervů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat