Kdy vzniká orlí nos?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.5.22 19:43

Kdy vzniká orlí nos

Dobrý den maminky máme s manželem jak se říká skobu prostě velký čarodějnický nos. Teď se nám narodila dcera nosík má normální. Já ale na fotkách když sem byla malá taky nevím ale kdy vznikl… Máte někdo zkušenost kdy to jde poznat? :srdce: děkuji vám

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8681
11.5.22 19:58

Orli nevim, každopádně my máme v rodine dlouhý nosy. U neteře která je ve druhé třídě jde vidět že ten nosanek bude mít taky větší.

Příspěvek upraven 11.05.22 v 19:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15656
11.5.22 19:58
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky máme s manželem jak se říká skobu prostě velký čarodějnický nos. Teď se nám narodila dcera nosík má normální. Já ale na fotkách když sem byla malá taky nevím ale kdy vznikl… Máte někdo zkušenost kdy to jde poznat? :srdce: děkuji vám

Všechny miminka mají malý nos. Pak prostě vyroste jako ostatní kosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29340
11.5.22 20:09

U syna se teď začal dělat trochu větší nos v 7 letech, doteď měl takový ten dětský knoflík, ale teď to začíná vypadat, že bude mít chobot po tátovi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
11.5.22 20:13

Já jednou potkala miminko s orlím nosem už v porodnici :mrgreen: Ale naprostá většina miminek má knoflíčky (je to tak snad od přírody, kdesi jsem četla, že se jim tak líp kojí?). Já mám nos mrňavej a špičku nahoru, děti ho mají po mně a u školáka už vidím, že většině spolužáků se tvarují „dospělé“ nosy. Školkové dítě zatím z kolektivu nevyčnívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58630
11.5.22 20:16

Nemám velký. Ale orlí trochu jo. To mám po otci. Ani jedno moje dítě takový nos nemá. Tak třeba ani tvé dítě nebude mít. Jsou asi do muže rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36952
11.5.22 20:20

@ugluk jj, je to k vůli kojení, nosem si odtlačuje prs, aby mohlo dýchat.
U nás má taky část rodiny malý měkký široký nos, kořen nahoru i z profilu, i v dospělosti, zepředu jde vidět do nosních dírek. Jakoby se ty kosti vůbec nevytvarovaly a nevyrostly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4700
11.5.22 20:22
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky máme s manželem jak se říká skobu prostě velký čarodějnický nos. Teď se nám narodila dcera nosík má normální. Já ale na fotkách když sem byla malá taky nevím ale kdy vznikl… Máte někdo zkušenost kdy to jde poznat? :srdce: děkuji vám

moje babička ho prý měla už při narození, její rodina k tomu měla dispozice, naštěstí táta ho neměl a my ho taky nezdědili ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.22 20:34
@Anonymní píše:

Stejná situace, jen u nás mám trošku orlíka já, muž nos jak ze žurnálu a tak čekám. Situace aktuálně starší dcera 7 let celá táta takže nos ze žurnálu :lol: Mladší má 4 roky, celá já, nos zatím normální, tak až se to zvrtne, napíšu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
11.5.22 20:55

@Pears206 ano, takhle vypadá můj nos… S tím kojením jsem to četla, nicméně princip stejně nepobrala, protože s většíma prsama stejně děti zabořily celý i ten pršinos :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
11.5.22 21:01

@Mellounowamanzelka moje děti podědily ze vzhledu po tátovi absolutně všecko, jen ten nos mají můj, tak se to dá i namixovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.22 08:34

V rodině máme tu zkušenost že se orlí nos vytvořil až takzvaně v pubertě :pankac: jinak miminka mají v drtivé většině takový ten malinkatý knoflíček :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.22 19:27

@ugluk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No tak starší ta nemá nic po mně a chvála bohu, že ne nos. Mladší jsem nosík ještě prohmátla a nějakej orlík tam bude :lol: časem beztak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat