Kempování s dětmi

1219
16.5.20 12:21

Kempování s dětmi

Ahoj, prosím pořadí mi někdo dobrý kemp, kde se najde něco pro puberťáka i batole? Kdekoliv v ČR. Letos hodláme cestovat po republice se stanem a pár kempů navštívit. Moc děkuji za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23053
16.5.20 12:33

Tak dětské ještě je skoro všude a zbytek je spíš na vás. S sebou hry, hračky a tak.
Za me neee Merkur na Palave - ale je vyhledávaný právě pro atrakce. Za me drahý a moc lidí.
Loni me nadchl kemp Osika. Hlavně luxusně čistý rybník.
Mě se líbilo i na Rasne, byt je hodně starý a nebylo tam uplne čisto.
Takový lepší je kemp Třeboň. Čistý, dobre jidlo, relativně klid.
Ale my nejsme nároční. Vyhledavame spíš klid a mame s sebou hromadu her pro tri holky 4-8 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23053
16.5.20 12:34

Jo s kempy v Chlumu u Trebone, tam se dá vybrat taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50631
16.5.20 12:58
@Aries6 píše:
Tak dětské ještě je skoro všude a zbytek je spíš na vás. S sebou hry, hračky a tak.
Za me neee Merkur na Palave - ale je vyhledávaný právě pro atrakce. Za me drahý a moc lidí.
Loni me nadchl kemp Osika. Hlavně luxusně čistý rybník.
Mě se líbilo i na Rasne, byt je hodně starý a nebylo tam uplne čisto.
Takový lepší je kemp Třeboň. Čistý, dobre jidlo, relativně klid.
Ale my nejsme nároční. Vyhledavame spíš klid a mame s sebou hromadu her pro tri holky 4-8 let.

Vidíš, ten zrovna jsem chtěla doporučit :mrgreen: Bylo tam fajn koupání v laguně, kterou čistili od sinic (takže se tam dalo koupat i v těch největších vedrech, kdy všude jinde už bylo zeleno), písečná pláž, zóna pro stany rodin s dětmi, kde se dodržoval noční klid od 10h, každý den večer film v letním kině zdarma. Naše děti si to tam před pár lety maximálně užily. Líbilo se mi, že tam bylo víc dětských hřišť podle věku dětí. Ty větší se zaparkovaly na větší prolézačky a workout hřiště a nehrozilo, že někde zašlápnou batole :mrgreen: A o kousek dál právě hřiště pro tyhle špunty. Hodně lidí tam bylo, ale hlavně v části podél větší laguny, směrem k té menší se daly najít klidnější místa. Je hodně rozlehlý.
Ale jinak tedy taky běžně jezdíme do klidnějších a menších kempů. Většinou to nějak úplně neřeším, hledáme spíš podle destinace, kterou chceme vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2055
16.5.20 13:16

Taky bych s klidem doporučila ATC Merkur - Pasohlávky. Jedeme tam letos znovu kempovat se čtyřmi dětmi. Zajištěná zábava, občerstvení, letní kino, hřiště, venkovní posilovny, písek, prolezacky. Také se nám líbilo na Vranovske přehradě, ale to už je spis pro větší děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23053
16.5.20 13:21

Já to nikomu neberu, ale nas uz tam nedostanou :mrgreen:
Každý vyhledavame neco jineho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50631
16.5.20 13:29
@Aries6 píše:
Já to nikomu neberu, ale nas uz tam nedostanou :mrgreen:
Každý vyhledavame neco jineho ;)

jj, pro kempaře preferující klidný rybník u lesa je to trošku šok :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
16.5.20 14:02

Kemp Sedmihorky, je to v Českém ráji. Pro děti programy a spousta možností kam vyrazit na výlet. Čisté sociální zařízení, kuchyňka zdarma. Mnoho stánku s občerstvením a večerní programy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 17:58

Jezdíme fakt často a Sedmihorky a Pasohlavky jsou hodně známé a hrůza a děs, tam bych už v životě nejela :cert:
Pasohlavky pěkný kraj, ale kemp hnus, hlava na hlavě, tři wc na sto lidí, v noci řev, aquapark vedle dražší, než v rakousku. Už NIKDY

• Citovat
  • Nahlásit
50631
16.5.20 18:36
@Anonymní píše:
Jezdíme fakt často a Sedmihorky a Pasohlavky jsou hodně známé a hrůza a děs, tam bych už v životě nejela :cert:
Pasohlavky pěkný kraj, ale kemp hnus, hlava na hlavě, tři wc na sto lidí, v noci řev, aquapark vedle dražší, než v rakousku. Už NIKDY

i v té dětské zóně? Já teda musím říct, že problémy se řevem v noci jsme měli spíš v těch normálních kempech, kde na to nikdo nedbal. Tady jsme dostali telefonní číslo na ochranku, která přijela, pokud by tam po desáté hodině někdo dělal bordel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
16.5.20 19:33

Taky se přimlouvám za kemp Osika na jihu Čech. S rodiči jsme tam vždy jezdili ke konci srpna, takže skoro žádní lidi. Krásné lesy, rybník, výlety do okolí po úzkokolejce… a navíc se dá kempovat v lese, takže stín a soukromí zaručeno, jen je to daleko od sprch. Ale nevím jak je to s vyžitím pro děti přímo v kempu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
16.5.20 23:07

Děkuji všem za tipy! Omrknu na internetu. Všem přeji hezkou dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
24.4.21 13:12

My teda jezdime do kempu do Sloupu. Poprve jsme tam byli, kdyz mladsi bylo 7m a starsi 3,5roku. Ale my teda tam jezdime radi, jelikoz se tam daji delat turisticke vylety. Treba pesky na Macochu, pesky po okoli, do Boskovic na bazen nebo westernove mestecko (tam ale autem), jsou v okoli jeskyne.. opravdu zalezi co si predstavujes pod pojmem kemp. Hledas male rodinne kempy nebo ty tuctove mega kempy? My radeji malej zapadlej kemp s maloh kapacitpu, pidibufetkem a klidem. Nemusi byt ani hriste a ani restaurace. Letos teda planujeme do par kempu taky zajet. Ale my to letos pojmeme uplne jinak. Mladsi ma v zari 2roky a starsi ma 4,5. Takze vyjdeme z domu pesky a pekne po vlastni ose pujdeme do kempu 🤣 mame v planu denne kolem 20km 🤣 My jsme v tomto tak trochu rebelove a uzivame si v kempu vic nez v hotelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
24.4.21 13:27

@Aries6
Jojo, Osika, tam zapomněli, že už skončily 80' léta, proto ten klid u rybníka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat