Dovolená v Rakousku v létě - Alpbach

Anonymní
6.5.20 14:46

Dovolena v Rakousku v lete - Alpbach

Dobry den,
Jestli se situace s covidem zlepsi a otevrou se hranice, radi bychom s rodinou do strediska Alpbach v Rakousku. Nasla jsem informace o letnich aktivitach na strankach rezortu a zde https://www.domus-global.com/…resort-guide, ale rada bych osobni radu od nekoho, kdo tam byl. Nektere rezorty jsou v lete vylidnene a tomu bych se chtela vyhnout. Nejlepe hodne aktivit pro male deti 3 a 6 let. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5535
6.5.20 15:17

Raději tam nejezděte. Na půdě tam mají esesáckou uniformu po dědečkovi, na stěně foto Hitlera, pomníčky na návsích za padlé hrdiny z wehrmachtu a zbohatnutí po uloupaném majetku po zavražděných židech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
6.5.20 15:25

@Božislava Si děláš srandu, ale já zažil, že večer připití zpívali válečné pochody a hajlovali. Asi vydařená svatba…

Zakladatelko - pokud bude umožněno trávit letní dovolenou v Rakousku, tak bych se nebál, že tam bude vylidněno. Co se aktivit týká, tak dobře funguje zadat do googlu název sídla a slovo atrakce. Funkce nahrazuje dřívější aplikaci Google trip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
6.5.20 15:31
@Premek_Orac píše:
@Božislava Si děláš srandu, ale já zažil, že večer připití zpívali válečné pochody a hajlovali. Asi vydařená svatba…Zakladatelko - pokud bude umožněno trávit letní dovolenou v Rakousku, tak bych se nebál, že tam bude vylidněno. Co se aktivit týká, tak dobře funguje zadat do googlu název sídla a slovo atrakce. Funkce nahrazuje dřívější aplikaci Google trip.

Já to myslela vážně! Tady to běžně dělali taky, když se nachlastali. Zakladatelko nechceš třeba místo Rakouska zkusit dovolenou v Rusku? Třeba Krym? Rusové jsou dobrosrdeční lidé a při jejich zpěvu „vstavaj strana ogromnaja“ ti budou téct slzy dojetím. Jejich široká ruská duše je mnohem přátelštější než kdekoli jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25714
6.5.20 15:41

@Božislava ale Rusko na rozdíl od Rakouska zcela určitě pro letní dovolenou otevřené nebude, když ještě dnes stojí devítihodinové fronty sanitek s coronou a čekají na příjem do nemocnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
6.5.20 15:42
@stinga píše:
@Božislava ale Rusko na rozdíl od Rakouska zcela určitě pro letní dovolenou otevřené nebude, když ještě dnes stojí devítihodinové fronty sanitek s coronou a čekají na příjem do nemocnice

zdroj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25714
6.5.20 15:48

@Božislava Seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
6.5.20 15:53
@stinga píše:
@Božislava Seznam.cz

Joooooo seznam.cz tak to jooooooooooooooooo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25714
6.5.20 15:56
@Božislava píše:
Joooooo seznam.cz tak to jooooooooooooooooo

no jezdit tam nebudu, jestli je to pravda, nebo ne - beztak bych se tam nedostala, ale jde o to, že Rusko nebude otevřené pro turistiku, zatímco Rakousko možná bude - možná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat